Magazin

Survivor bereketi

Panama’nın İnci Adası’ndaki yaklaşık 100 gün süren mücadelenin birincisi Kuzey Kıbrıs’taki canlı yayınla belirlendi.
“Gönüllüler” takımından gelen Hilmi Cem İntepe aldığı yüzde 69′luk oyla ipi göğüslerken, “Ünlüler” takımından Doğukan Manço ise yüzde 31’de kaldı. Hilmi Cem aynı zamanda 500 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi oldu.
Tüm bunlar Bafra bölgesindeki Kaya Artemis Otel’de yaşanırken birçok ünlü de adamıza akın etti. Arda Turan, Hülya Avşar yanında geçen yılın unutulmaz yarışmacısı Hasan, Nihat gibi isimler de yer aldı.
Hülya Avşar da geceye katılarak Survivor yarışmacılarıyla birlikte yemek yedi. Tek tek yarışmacılar hakkındaki düşüncelerini söyleyen Avşar kızının sivri eleştirileri de dikkat çekti.

Survivor meraklıları adamıza akın etti
Günlerce televizyondan yarışmacıları izleyen Survivor sevenler adamıza adeta akın ettiler. Survivor yarışmacılarını daha yakından tanımak ve görmek için adamıza gelen konuklar Kıbrıs’ın, denizin ve güneşin de tadını çıkarma fırsatı buldular.

İlk “gönüllü” kazanan oldu
Star TV’de canlı yayınlanan final bölümünde, sonucun açıklanmasının ardından büyük sevinç yaşayan, mutluluğunu ailesi ve yarışmacı arkadaşlarıyla kutlayan 21 yaşındaki Hilmi Cem heyecandan konuşamadı. Hilmi Cem “Survivor Ünlüler – Gönüllüler” rekabetinde şampiyon olan ilk “gönüllü” olma özelliğini de elde etti.

***

Daha Fazla Gösterİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı