Stoch’un durumu netleşti!

5 Haziran 2013 Çarşamba | 17:58
Stoch'un durumu netleşti!
Kıbrıs Town Houses

Basında Rusya Premier Ligi'ne transfer olacağına dair sıkça haberler yer alan Stoch'un haklarını elinde bulunduran menajerlik şirketinden önemli açıklamalar geldi.

Stoch'un menajeri Milan Lednicky'nin bağlı bulunduğu Football Service Agency şirketinin yetkilisi Slovak futbolcunun geleceği hakkında konuştu.

Şirket yetkilisi Stoch için herhangi bir Rus kulübü ile görüşmeleri olmadığını ve 23 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe'nin sözleşmeli futbolcusu olduğunu belirtirken;

"Miroslav Stoch'un Fenerbahçe'de devam eden bir kontratı var. Stoch 2015/16 sezonu bitimine kadar Fenerbahçe'de futbol oynamaya devam etmek istiyor. Basında lanse edildiği gibi Rusya'ya transfer olacağı şeklindeki haberlerin hepsi asılsız. Rusya ya da başka bir ülkeden hiçbir takımla görüşmemiz yoktur" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'ye Haziran 2010'da Chelsea'den transfer olan genç futbolcu için 5.5 milyon euro bonservis bedeli ödenmişti. Slovak futbolcunun sarı lacivertli kulüpten aldığı yıllık garanti ücret ise 1 milyon 750 bin Euro.