En Üst

24 Haziran 2017

Sportiflik Zarafetle Buluşuyor…

Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Dinamik görünüm, sportif performans ve eşsiz güvenlik sistemleriyle donatılan Yeni E-Serisi; dün akşam Serhan Kombos Otomotiv Lefkoşa Showroom’da düzenlenen tanıtım kokteyli ile otomobil severlerin beğenisine sunuldu.
Yeni E Serisi tanıtım kokteyli saat 19.30’da, Meclis Başkanı Sn. Hasan Bozer, Maliye Bakanı Sn. Ersin Tatar, Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili Sn. Tahsin Ertoğruloğlu, BRTK Müdürü Mete Tümerkan’ın katılımlarıyla gerçekleşti.
Tanıtımda Kombos Otomotiv Direktörü Sn. Serhan Kombos ilk konuşmayı yaparken, Lefkoşa Showroom Satış Müdürü İjan Dinçer Yeni E Serisi’ndeki teknolojik yenilikler hakkında bilgi verdi.
Eski nesildeki iki far tasarımının aksine tek bir yapıya kavuşmuş far grubuna yer verilmiş. Led gündüz farlarının entegresiyle agresif bakışlara sahip olan modelin tampon yapısı bu kompozisyonu nitelemiş.

Arka bölümde Led stop grubu yer alırken çift çıkışlı egzoz sistemi ve krom detaylar daha sportif bir yapı kazandırmış.

Markanın yıldızı…
5 farklı versiyonu ile markanın yıldızı olarak sergilenen E serisi Mercedes’in modern tasarımını yansıtan model, akıllı sürüş sistemleriyle öne çıkıyor.
Konfor ve güvenliği bir araya getiren yeni E Serisi, aynı zamanda ekonomik sürüş ve performans bileşimine odaklanan motor serisine sahip. Direct control süspansiyon sistemiyle yolda önceki modelden daha rafine bir sürüş vaat eden otomobil, internet bağlantılı ekran üzerinde online olarak sürekli bilgi ve eğlence desteği sağlıyor.
Yeni revize edilen ızgara, far grubu ve kuyruk lambalarıyla model daha dinamik bir yapı kazanmış. Yeni E-Serisi yepyeni güvenlik sistemlerinin yanında iç mekanda özellikle orta konsolda birçok değişimle otomobil severlerin beğenisine sunuldu.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App