Son derece memnunuz

33
Son derece memnunuz

ŞENBAYRAK: 600 ÇOCUĞA ULAŞTIK:

Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapılar Sorumlusu Şenbayrak, “Buradaki ilgiden son derece memnunuz. Yaklaşık 600 çocuğa ulaştık. Bu Türkiye’deki rakamların üstüne çıktı” diye konuştu

NASIROĞLU: İKİLİ İLİŞKİLER SON DERECE İYİ:
KKTC Basketbol Federasyonu Asbaşkanı Nasıroğlu ise “Bu tür organizasyonlarla ikili ilişkilerimiz gelişiyor. Buradaki organizasyon da son derece önemli bir olaydır” açıklamasını yaptı

KARAOĞLAN: BÖYLE BİR ORGANİZASYON İLK KEZ OLUYOR:
KKTC 12 Dev Adam Basketbol Okulu Sorumlusu Ahmet Karaoğlan ise “İlk kez böyle kapsamlı bir organizasyon yapmaktan son derece mutluyuz” ifadelerini kullandı

Tonguç KOTAK

Türkiye Basketbol Federasyonu ile KKTC Basketbol Federasyonu’nun ortak organizasyonu olan “12 Dev Adam Basketbol Okulları Uluslararası Basketbol Eğitim Kampı ile ilgili olarak iki federasyon yetkilileri ortak basın toplantısı düzenlediler.
Basın toplantısına Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapılar Sorumlusu Samer Şenbayrak, KKTC Basketbol Federasyonu Asbaşkanı Ertuğ Nasıroğlu, KKTC 12 Dev Adam Basketbol Okulu Sorumlusu Ahmet Karaoğlan, ABD’li antrenörler Chris Dial ve Lawrence Mitchell Montgomery katıldılar.

Şenbayrak: 600 çocuğa ulaştık
Basın toplantısında konuşan Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapılar Sorumlusu Samer Şenbayrak 4 günlük eğitimden son derece memnun olduğunu belirtti.
Şenbayrak, “Buradaki ilgiden son derece memnunuz. Yaklaşık 600 çocuğa ulaştık. Bu Türkiye’deki rakamların üstüne çıktı. Türkiye Basketbol Federasyonu olarak 1997 yılında başlattığımız bu olayı KKTC’ye de uzatmayı başardık. KKTC’de yaptığımız kampa katılan çocuklara iyi bir imkan sunduk. Bu yıl ABD’li antrenörlerimizi KKTC’ye getirdik. Onlar da bu olaydan mutlu oldular. KKTC’ye yeni imkanlar da sağlayacağız” açıklamasında bulundu.

Nasıroğlu ve Karaoğlan da konuştular
KKTC Basketbol Federasyonu As Başkanı Ertuğ Nasıroğlu ile KKTC 12 Dev Adam Basketbol Okulu Sorumlusu Ahmet Karaoğlan da basın toplantısına katılarak açıklamalarda bulundular.
Nasıroğlu, “Türkiye Basketbol Federasyonu ile yaptığımız ikili temaslara bir yenisini ekledik. Bu olayla önemli bir alt yapı olayını gerçekleştiriyoruz”dedi.
KKTC 12 Dev Adam Basketbol Okulu Sorumlusu Ahmet Karaoğlan da basın toplantısında, “bize yakın ilgi gösteren ve destekleyen Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapılar Sorumlusu Samer Şenbayrak ve ekibine teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.