“Sokak Partisi” ile tanıtılıyor

9 Haziran 2013 Pazar | 11:49
Kıbrıs Town Houses

DJ’ler geçidinin yaşandığı partinin her anı Dance FM frekanslarından canlı yayınla dinleyiciye ulaşırken, dansçı kızlar da tanıtım broşürleri ve Shark enerji içeceği dağıttı.
DJ’lerin performans sergilediği sokak partisi geçtiğimiz gün akşamüzeri 15.30’da başladı ve akşam 21.30’da son buldu. Dereboyu’nda kurulan platformda, festivalde sahne alacak Umut Özsoy, Atesh K., Bora K,  Barish Baron, Farouk Chetin, Tarcan Arca, Goblin, ve Namy performanslarını sergiledi. Telsim, kurduğu stand ve yaptığı aktivitelerle etkinliğe renk kattı.
Telsim’in iletişim sponsoru olduğu Virgin Island Festival, 15 Haziran 2013 Cumartesi gerçekleşecek. Dünyaca ünlü disk jokey ve sanatçıların yanı sıra yerli disk jokey ve sanatçıların da sahne alacağı, öğlen saatlerinde başlayıp gece geç vakitlerde son bulacak olan, Kıbrıs’ın en büyük kapsamlı elektronik müzik festivali “Virgin Island Fest” Lefkoşa Atatürk Stadyumu yanında yer alan 15.000 metrekarelik tamamı çim ve etrafı demir parmaklıklarla kaplı alanda gerçekleşecek.
28 uluslararası sanatçının sahne alacağı festivalde, headliner olarak adlandırılan en büyük ismi olarak, dünyanın en ünlü elektronik müzik DJ’lerinden biri olan “Paul Van Dyk”, Rank, Dorr Daniel Wanrooy, 4 Stringhs, Cabon, Jes, Miss, Jude, Mc Stretch, Fikri Karayel, Orçun Benli, Mancimike, Atesh K., Midnite Wan, Barış Baroni, Bora K., Darkman, Kamil S., Daniel Whyre, Argy K., Namy, Miss O Lee, Farouk Chetin, Tarcan Arca, Andım, Umut Özsoy, Rewarse sahne alacak.