Şöhretimi onlara borçluyum

0
25

Rol aldığı Modern Family dizisiyle 40 yaşında kariyerinde iyi bir yere yükselen Vergara, herkesin silikon sandığı göğüslerinin tamamen doğul olduğunu söyledi.

Vogue dergisinin Nisan sayısına konuk olan Kolombiya asıllı Vergara "İri göğüslerimin gerçek olduğuna inanmayanlara şunu söyleyebilirim. Eğer silikon olsalardı sutyen giymediğim zamanlarda da şekilleri hiç bozulmazdı. Oysa ben onları yukarı kaldıran bir şeyler giymek zorundayım" diye konuştu.

"13 yaşındayken de iri göğüslerim vardı. O zamanlar operasyonla onlardan kurtulmak istedim. Anneme söylediğimde bunu kabul etmedi" diye anlatan Vergara sözlerini şöyle sürdürdü: "18 yaşına geldiğimde her şeyin farklı olacağını söyledi. O zamanlar anneme inanmamıştım. Çünkü ne giyersem giyeyim bir stripticzi gibi görünüyordum. Ama sonradan fikrim değişti. Dürüstçe söylemeliyim ki onlara sahip olduğum için minnettarım. Kariyerimde yükselememde önemli katkısı oldu bu görüntümün ve hep kendimi seksi hissettim".

Bir dönem menajerinin de kendisine göğüslerini küçültmesini söylediğini belirten Vergara "İyi ki onu dinlememişim" diye konuştu.