En Üst

27 Temmuz 2017

Haber Üst

Şişedeki Gibi Durmuyor!

Şişedeki Gibi Durmuyor!
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Mehmet Kaplan ve Hilmi İnancı isimli iki genç, önceki gece saat 00.20 sıralarında Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne giderek, önce yüksek sesle bağırıp çağırdı sonra hastanede görevli güvenlik görevlisi Murat Bergin’i hasta bekleme salonu içerisinde ciddi şekilde dövdü.
Hastanede görevli polis memurunun müdahalesi ile zanlılar gözaltına alındı.
Zanlılarda yapılan alkol muayenesinde, zanlı Hilmi İnancı’da 184 promil alkol tespit edilirken, zanlı Mehmet Kaplan’ın 104 promil alkollü olduğu tespit edildiği öğrenildi.

Teminata bağlandılar
Mehmet Kaplan ve Hilmi İnancı, Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde “Kasti hasar”, “Uygunsuz tavırda bulunmak”, “Ciddi darp” ve “Rahatsızlık verme” suçlarından dün yargıç karşısına çıkarıldı.
Zanlılar hakkında yürütülen polis soruşturmasının tamamlandığını polis memuru Tural Güneralp, zanlıların mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmasını talep etti.
Mahkeme, her iki zanlının da davaları görüşülünceye kadar yurt dışına çıkışını yasaklayarak bu maksatla kimlik ve pasaportlarının polise teslim edilmesine, KKTC yurttaşı 2’şer kefilin 15’er bin TL’lik kefalet senedi imzalaması koşulu ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App