En Üst

30 Nisan 2017

Sır perdesi aralanamadı

Sır perdesi aralanamadı
Haber İçi Üst

Akıncılar’daki evinden 1 Nisan 2013 tarihinde çıkıp bir daha geri dönmeyen Mustafa Gazi’nin kaybolmasının ardındaki sır perdesi bir türlü aralanamadı.
Gazi, kaybolduğundan bu yana ortaya birçok iddia atıldı. Akıncılar köyünde yayılan yeni dedikodulara göre, Mustafa Gazi’nin telefon dökümlerini inceleyen polis, Gazi’nin en son görüştüğü kişiler arasında iki Rum vatandaşını tespit etti.
KKTC polisinin, Gazi’nin kayboluşunun Güney Kıbrıs ile ilişkisi olduğu yönünde şüphelerinin olduğu öne sürüldü.

Ailesi perişan
Mustafa Gazi’den yaklaşık 2 aydır haber alamayan ailesi, “Umutlarının tükendiğini” belirterek, Gazi’nin bir an önce bulunması için KKTC’de yetkili tüm organlara çağrıda bulundu.
Kardeşi kaybolduğundan bu yana yüzü gülmeyen Şermin Ademgil, “Kötü düşünmek istemiyorum ama her geçen gün umudum daha da azalıyor. Bir an önce kardeşimin bulunmasını istiyorum” diye konuştu.

Akıncılar didik didik arandı
Mustafa Gazi’nin eniştesi Akdoğan Belediye Başkanı Adem Ademgil, KKTC polisinin Mustafa Gazi’yi aramaya devam ettiğini söyledi.
Polisin önceki gün Akıncılar köyünü didik didik ettiğini kaydeden Ademgil, köyde bulunan ve “Dev Yırtığı” ismi ile bilinen bölgedeki tüm kuyuların arandığını ifade etti.
Arama çalışmalarının bir an önce sonuç vermesi için dua ettiklerini söyleyen Adem Ademgil, “Haftalardır perişan olduk. Çok üzülüyoruz. Uykularımız kaçıyor” dedi.

Telefon dökümleri incelendi
Akdoğan Belediye Başkanı Adem Ademgil, Mustafa Gazi’nin telefon dökümlerinin KKTC polisine ulaştığını ve polisin dökümleri incelediğini söyledi.
Ademgil, “Polis dökümleri inceledi ancak bize bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı. Kimlerle görüştüğü hakkında bizim bilgimiz yok” şeklinde konuştu.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King