Sherman’da sona gelindi

19
Sherman’da sona gelindi

ERTAÇ’DA SORUN YOK.. B. Bağcıl Teknik Direktörü Ahmet Zaifoğlu, bir süreden beridir antrenmanlarına katılan Ertaç konusunda hiçbir sıkıntının olmadığını, Berkem konusunda ise pürüzlerin giderilmek üzere olduğunu ifade etti

SHERMAN GELİYOR: Kadrosunu güçlendirmek için atağa kalkan Güzelyurt temsilcisi, Münür ile prensip anlaşmasına vardıktan sonra Sherman transferini de sonuçlandırma aşamasına geldi

 

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Süper Lig’in güçlü ekiplerinden B. Bağcıl bir yandan antrenmanlarını sürdürürken diğer yandan da hazırlık maçları ile lige iyi bir seviyede girmek istiyor. Güzelyurt temsilcisi, bugün Y. Özorun Stadı’nda Baf Ülkü Yurdu takımıyla, 17 Ağustos Cumartesi günü de A. Yeşilova Stadı’nda Lapta ile karşılaşacak. Her iki karşılaşma da 17.30’da başlayacak.

Zaifoğlu: Ertaç konusunda sıkıntı yok

B. Bağcıl Teknik Direktörü Ahmet Zaifoğlu bir süreden beridir antrenmanlarına katılan Ertaç konusunda hiçbir sıkıntının olmadığını, Berkem konusunda ise pürüzlerin giderilmek üzere olduğunu ifade etti.
KT Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu aldığı kararla, bundan sonra takımlarının izni olmadan ve lisans çıkarmadan başka takımların antrenmanlarına çıkan futbolculara ceza verileceğini açıklamıştı.
Bu çerçevede Binatlı futbolcusu Berkem konusunda opsiyonlu yapılan anlaşmadan dolayı meydana çıkan pürüzlerin B. Bağcıl tarafından kısa sürede giderilmesi bekleniyor.

Sherman transferinde sona gelindi

Yerli futbolcu transfer döneminde kadrosuna fazla oyuncu katamayan B. Bağcıl yabancı ve kiralık oyunculara odaklandı. D. Türk Birliği takımıyla yol ayrımına giden Münür Aydıntaş ile prensip anlaşmasına varan B. Bağcıl, bu kez gözünü Sherman’a çevirdi.
Takımı daha da güçlendirmek için son hamleleri yaptıklarını söyleyen B. Bağcıl teknik direktörü Ahmet Zaifoğlu, Sherman transferinde son aşamaya gelindiğini açıkladı.
Çetinkaya’nın ülkemize geçtiğimiz günlerde getirdiği golcü oyuncu Sherman, daha sonra sarı-kırmızılı takım tarafından gözden çıkarılmıştı.

Behiç belirsizliği

Güzelyurt ekibi, Yenicami’den kadrosuna katmak istediği Behiç konusunda da problem ile karşı karşıya kaldı. Yenicami’de geçtiğimiz gün teknik direktörlüğe getirtilen Turan Altay’ın orta sahanın etkili oyuncularından Behiç’i yeniden takımda görmek istemesi, yıldız oyuncuyu kiralamak isteyen B. Bağcıl’da paniğe neden oldu. Yenicami’de satış listesine konulan Erdoğ Barkınay da Turan Altay’ın isteği üzerine antrenmanlara inmesi istenmişti. Behiç’in geri çağrılması üzerine B. Bağcıl, transferi gerçekleştirmek adına Çetinkaya yönetimi ile görüşmelere hızı vermesi bekleniyor.