En Üst

29 Nisan 2017

Servetini Kıyafetlere Yatırmış!

Haber İçi Üst

"Hakkıyla yapacaksanız sahne sanatçısı olmak çok pahalı bir iş bütün servetim gardırobumdadır” diyen sanatçı Şebnem Arcan müzik piyasasında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor
“Bundan Sonra Böyle” isimli single çalışması ve “Sadakatin Yetmez” isimli şarkısına çektiği klip ile dikkatleri üzerine toplayan Şebnem Arcan, müzik dünyasındaki yoluna hızlı ve emin adımlarla devam ediyor.
10 yıl süresince oyunculuk ve sahne işlerini birlikte yürüttüğünü ifade eden Arcan, “Kazancımın çoğunu sahne kostümlerime yatırıyorum” dedi. Sahne kıyafetlerine bir servet harcadığını ifade eden Şebnem Arcan, “Yaz döneminde haftada 5 gün çalışırken, kış aylarında haftada 3 gün sahnelerdeyim. Gören ne çok kazanıyor der ama sahnenin hakkını vereceksen kesenin de ağzını açacaksın” dedi. Sahnede olmanın iki yolu olduğunu da sözlerine ekleyen Şebnem Arcan “Sahnenizi ya et pazarına çevirir ya da sesiniz varsa repertuvarınız ve görselliğinizle gerçek müzik dinleyicisine hitap edersiniz” dedi. “Hakkıyla yapacaksanız sahne sanatçısı olmak çok pahalı bir iş bütün servetim gardırobumdadır” dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King