En Üst

01 Mayıs 2017

Sermaye: Savaşmaya gideceğiz

Sermaye: Savaşmaya gideceğiz
Haber İçi Üst

Türk Ocağı Antrenörü Hakan Sermaye, Lefke ve Lapta’ya puan kaybeden K. Kaymaklı’nın, toparlanma sürecinde kendilerine rakip olmasını şanssızlık olarak değerlendirdi
Coşkun KUTAY

Telsim Süper Ligi 19. haftasında, iki puan üstünde olduğu birebir rakibi Lapta’ya deplasmanda mağlup olarak play-out sıralamasında büyük bir yara alan Türk Ocağı, 20. haftada deplasmanda yarın oynayacağı K. Kaymaklı ile ilgili hazırlıklarını teknik direktör Ahmet Arslan nezaretinde, antrenör Hakan Sermaye’nin 19 Mayıs Sahası’nda yaptırdığı antrenman ile tamamladı.
Çalışma sonrasında K. Kaymaklı karşılaşması ile ilgili görüşlerini Havadis’e açıklayan Hakan Sermaye, konuşmasının başında Lapta maçına da kısaca değindi ve “Lapta maçı kazanılması veya en azından berabere bitirilmesi gereken bir karşılaşma idi. Kaybetmemiz, bizi büyük bir sıkıntıya soktu” dedi.

Yedek oyuncular genç takımdan
20. haftada; düşüş döneminde Türk Ocağı’nın birebir rakipleri olan Lefke ve Lapta’ya puan kaybeden, buna mukabil toparlanma sürecine girdiği dönemde de kendilerine rakip olan üst düzey takımlarımızdan K. Kaymaklı ile oynayacaklarını belirten Sermaye, bunu büyük bir şanssızlık olarak değerlendirdi. Sermaye bu çerçevede, daha önceki haftalarda belirttiği bir hususu tekrarladı ve “Zirve yarışı yapan ama şu anda zirveden uzaklaşmış olan takımlar, ligden düşecek ve play-out mücadelesi yapacak takımların kaderini belirleyecek” dedi. Sermaye, K. Kaymaklı karşılaşması ile ilgili konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bizim de puan ve puanlar almamız için Lefkoşa’da savaşmamız lazım. Biz de savaşmaya gideceğiz. Ancak Beyhan ve Nurcan cezalı. Beyhan ve Goffieu sakat. Ayrıca, şu anda ilk 11’in dışında yedek kulübesinde oturacak oyuncuların hepsi genç takımdan oluşacak.”

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King