Serdarlı’da Faye ve Kabore ile devam

26 Ağustos 2013 Pazartesi | 12:22
Serdarlı’da Faye ve Kabore ile devam
Kıbrıs Town Houses

KABORE YARIN GELİYOR:Kırmızı-beyazlılarda İbrahim Faye bugün takımla birlikte bu sezonki ilk idmanına çıkacak. İbrahim Kabore ise yarın ülkemize gelerek takıma katılacak

Okan KARADEMİR

Süper Lig ekiplerinden Serdarlı, genç teknik adam Sedat Devecioğlu yönetiminde hazırlıklarını sürdürürken, yabancı transferde geçtiğimiz yılki oyuncuları İbrahim Faye ve İbrahim Kabore ile anlaşma sağladı.
Kırmızı-beyazlılarda İbrahim Faye bugün takımla birlikte bu sezonki ilk idmanına çıkacak. İbrahim Kabore ise yarın ülkemize gelerek takıma katılacak.
Serdarlı yerli transferde şu ana kadar Yenicami’den kaleci Çağatay, Lapta’dan defans oyuncusu Gökhan ve orta saha oyuncusu Mustafa ile Görneç’ten bir başka orta saha oyuncusu Fırat’ı kadrosuna katmıştı.
Genç teknik adam yerli transfer konusunda defansa yönelik bir orta saha oyuncusu daha alarak transferi kapatacaklarını belirtti.
Şu an da mevcut kadronun genç oyuncularla birlikte 20’ye ulaştığını söyleyen Devecioğlu, sezona bu şekilde gireceklerini dile getirdi.

Tüm oyunculara şans verdi
Serdarlı yeni sezon hazırlıkları kapsamında şu ana kadar iki hazırlık maçı yaptı.
Kırmızı beyazlılar Süper Lig ekiplerinden Bostancı Bağcıl’a 3-2 kaybederken, 2. Lig takımlarından Geçitkale’yi ise 4-3 mağlup etti.
Bu iki hazırlık maçında, tüm oyuncularına şans veren, genç teknik adam gol yollarında çok sıkıntı yaşamadıklarını ancak aynı performansı savunmada gösteremediklerini belirterek, savunma gücümüzü daha çok arttırmaya çalışacağız dedi.
Kırmızı-beyazlılar yeni sezon hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla devam edecek.
Serdarlı yarın süper lig ekiplerinden Cihangir ve pazar günü de Süper Lig’in yeni takımı Yeniboğaziçi ile hazırlık maçında karşılaşacak.