Serdarlı umutlu bakıyor

0
18
Serdarlı umutlu bakıyor

3 TAKVİYE YAPILDI: Lapta’dan Mustafa Arnavut ve Gökhan Yenigün’ü kiralık, Görneç’ten ise Fırat Kasım’ı serbest transfer hakkını kullanarak kadrosuna katan kırmızı-beyazlılarda Devecioğlu takıma 3 takviye daha yapacaklarını söyledi. Ayrıca yabancı oyuncular Faye ile Kabore’nin de bayramdan sonra takıma katılacakları belirtildi

Okan KARADEMİR

Süper Lig’de yeni sezon öncesinde maddi ve manevi büyük sıkıntılar yaşayan Mesarya ekibi Serdarlı çalışmalarını hızlandırdı.
Genel kurulunu yapamayan ve şu an da yönetimi divan ve belediye başkanın katkılarıyla sürdüren kırmızı-beyazlılar takımın başına genç teknik adam Sedat Devecioğlu’nu getirmişti.
Ayağının tozuyla hemen takımın başına geçen ve çalışmalara başlayan Sedat Devecioğlu, mevcut kadrodaki eksikleri belirledi.
Devecioğlu’nun raporu doğrultusunda eksik olan mevkilere Serdarlı 3 takviye yaparak, dün 17 futbolcu ile ikinci antrenmanlarını gerçekleştirdi.

Mustafa, Gökhan ve Fırat Serdarlı’da
Genç teknik adam Sedat Devecioğlu ile dün ikinci antrenmanını gerçekleştiren Serdarlı’da takıma 3 takviye yapıldı.
Kırmızı-beyazlılar Lapta’dan Mustafa Arnavut ve Gökhan Yenigün’ü kiralık, Görneç’ten ise Fırat Kasım’ı serbest transfer hakkını kullanarak kadrosuna kattı.
Bu üç oyuncu dünkü antrenmana katılarak takımla ilk idmanlarını yaparken, 18-25 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan kiralık transfer döneminde resmi imzaları atacaklar.

 

3 transfer daha yapılacak
Çiçeği burnunda teknik direktör Sedat Devecioğlu yapmış olduğu açıklamada, yeni sezona çok geç başladıklarını ve bu doğrultuda takıma takviye yapmaları gerektiğini söyledi.
Takımdan ayrılan oyuncuların ardından mevcut kadroyu güçlendirmeleri gerektiğini belirten Devecioğlu, 3 transfer daha yapacaklarını belirtti.

Yabancılar bayramdan sonra gelecek
Serdarlı’nın geçtiğimiz sezon kadrosunda bulunan yabancı oyuncular İbrahim Faye ve İbrahim Kabore bu sezonda kırmızı-beyazlı formayı giyecekler.
Serdarlı yönetimi, ülkelerinde bulunan Faye ve Kabore’nin adaya geliş biletlerini aldıklarını ve iki futbolcunun da bayram tatilinden sonra takıma katılacaklarını kaydetti

 

YENİLER İDMANDA: Serdarlı’nın yeni transferleri Mustafa, Gökhan ve Fırat dün takımla birlikte ilk idmanlarına çıktılar
Fotoğraflar: Hakan ÇAĞLIYAN