Serdarlı mali rapora odaklandı

0
12
Serdarlı mali rapora odaklandı

KERİMOĞLU ADAY OLMUYOR: Adı basında sık sık kulüp başkanlığı için geçen Serdarlı Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu, iki işi birden aynı anda yürütmenin zor olduğunu söyleyerek kulüp başkanı olmayacağını, belediye başkanı olarak görevini sürdüreceğini söyledi

Süper Lig ekiplerinden Serdarlı’da genel kurul sıkıntısı devam ederken, herhangi bir başkan adayının olmaması takım motivasyonun da problemler olmasını tetikliyor.
Geçmiş dönemdeki başkan Tolga Kasap’ın yeniden aday olmayacağını açıklamasından sonra divan başkanlığı inisiyatif almıştı. Bu süreçte, divan başkanı İsmail Efeoğlu’na ilaveten müfettiş olarak mali hesapların kontrolü için Atay Çoban ve Eray Hacıarif görevlendirildi.
Divan başkanı İsmail Efeoğlu 13 Ağustos Salı akşamı için genel kurul çağrısı yapacak ve mali rapor inceleme ile onay için üyelerin bilgisine sunulacak.
Mali raporda sıkıntı çıkması ve ibra olmaması durumunda yine herhangi bir adayın oraya çıkması zor bir ihtimal olarak görülüyor.
Mali raporun onay alması durumunda ise camia içerinden adayların başvuruda bulunması bekleniyor.

Kerimoğlu: Kulüp başkanlığı için aday değilim, olmayacağım

Basında sık sık kulüp başkanlığı için adı geçen Serdarlı Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu, kulüp başkanlığı için niyetinin olmadığını açıkladı. Kerimoğlu şöyle devam etti: “Bana bir teklif gelirse başkanlık için niyetim olmayacağını açıklamak isterim. Şu anda belediye başkanıyım. Belediye işleri ile Kulüp işleri üst üste gelirse bunun altından kalkmak daha da zor olur. Her iki başkanlık da ciddiyet ve çalışma gerektiren bir mevkidir. İkisini birden aynı anda yürütmek çok zordur. Bu yüzden sadece belediye başkanı olarak görevimi yapacağım.”

“Maddi ve manevi desteğim yine olacak”

Belediye başkanı olarak kulübün her zaman yanında olduğunu söyleyen Kerimoğlu, camianın artık toparlanması gerektiğine vurgu yaptı. Kerimoğlu “Belediye başkanı olarak maddi ve manevi yardımlarım her zaman devam edecektir. Umarım en kısa sürede kulübümüze bir başkan adayı bulunur” dedi.