Serdar Ortaç usanmadı…

22 Nisan 2013 Pazartesi | 13:15
Kıbrıs Town Houses

“Meleklerim” dediği dans grubuyla sahnede yerinde duramayan Ortaç, yakın dostlarıyla birlikte kendisini izlemeye gelen Litvanyalı sevgilisi Cole Loughnan’ı “işte evleneceğim kadın” olarak tanıttı.
Pasha havuz başının yenilenen sahne ses ve ışık dekorunda 800 kişiye yaklaşık 3 saatlik konser veren Serdar Ortaç, bir ara sevenlerinin arasına inerek birlikte şarkı söyledi. Arap ülkelerinden gelen konuklarla da ilgilenen Ortaç onlarla göbek dansı oynadı.
Seyirci ile sahne arasında yaklaşık 3 saat mekik dokuyarak muhteşem bir canlı performans sergileyen Ortaç, eski sevgililerine ‘Beni unut’ ‘İşim olmaz’ şarkılarıyla gönderme yaparken, Alaturka şarkılar ile de sevenlerine nostalji yaşattı. Keyifli sahne sohbetlerini Pasha’da da sürdüren Ortaç, 20 yıllık kumar hayatında kaybettiği 50 milyon doları helal edip kumarı bıraktığını söylerken seyirciden bol alkış aldı.
Tek tek masaları gezip sevenleriyle kadeh tokuşturup sohbet eden Ortaç şarkıları ve samimi tavırları ile de unutulmayacak bir akşam yaşattı

SAHNEDE YİNE EVLENME TEKLİF ETTİ… Ünlü sanatçı Ortaç, daha önce Pasha sahnesinden sevgilisi Cole Loughnan’a evlenme teklif etmişti. Sanatçı geçtiğimiz akşam sevgilisine yine evlenme teklifinde bulundu