En Üst

29 Mart 2017

Seks İşçisi Gibi Hissediyordum

Haber İçi Üst

Dini inançları nedeniyle modelliği bırakan Kylie Bisutti, moda endüstrisinde çalışırken ‘seks işçisi’ muamelesi gördüğünü açıkladı.

İç çamaşırı markası Victoria's Secret'in eski modeli Kylie Bisutti, katıldığı televizyon programında yaşadığı zorlukları ve kariyerini neden sonlandırdığını anlattı.
Dinsel inançlarından dolayı modelliği bıraktığını belirten Bisutti, "Sömürülüyordum. Seks işçisi gibi hissediyordum" dedi. 23 yaşındaki manken, 53 kilogram olmasına rağmen şişman olarak görüldüğünü anlattı. Bisutti, "Tanrı kalbimdekileri çok geç olmadan değiştirdiği için minnettarım" dedi.

Bisutti, 'Ben Bir Melek Değilim: Victoria's Secret Modelliğinden Rol Modelliğe' adlı kitabında dindar bir model olarak yarı çıplak pozlar verdiğinde 'bir et parçası' gibi hissetiğini belirtiyor.

Bisutti'nin açıklamaları Victoria's Secret'ı kızdırmakta geçikmedi. Bisutti, hedefinde Victoria'a Secret olmadığını tüm moda endüstrisinin genç kızları sömürdüğüne dikkat çekti. Bisutti, mankenlik ajanslarını örnek göstererek "Çok zayıf olmak için büyük bir baskı var. Kilo vermek için sağlıksız şok diyetleri uyguladım" açıklamasını yaptı.

2 yıl önce modelliği bırakan Bisutti, eşiyle birlikte Montana'da yaşıyor.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King