En Üst

28 Nisan 2017

Sanki yıllardır G.Saray’dayım

Sanki yıllardır G.Saray’dayım
Haber İçi Üst

G.SARAY’ın yeni transferi Aurelien Chedjou, “Takıma geldiğim ilk günden beri, sanki senelerdir burada oynuyormuş gibi hissediyorum. O yüzden yabancılık çekmedim” dedi. Slovenya’nın Bled kentindeki hazırlık kampında açıklamalarda bulunan Kamerunlu futbolcu, “Dürüst olmam gerekirse şu an yüzde 100 oranında Chedjou’yu seyretmiyorsunuz. Hocalarımla koordineli olarak antrenmanlarıma, çalışmalarıma düzenli devam ediyorum.

GERÇEK CHEDJOU’YU GÖSTERECEĞİM

EN kısa zamanda gerçek Chedjou’yu görmek istiyorlar. Ben de istiyorum ama şu an için yüzde 100 hazır değilim” ifadelerini kullandı. Takım içerisindeki rekabet ortamına değinen defans oyuncusu, “Sadece stoper mevkinde değil, birçok mevkide farklı alternatiflerimiz var. G.Saray gibi bir camianın, böyle büyük bir kadroya sahip olması önemli. Bizi daha fazla başarıya götüreceğini düşünüyorum. Onun haricinde, kimin oynayacağı konusunda son karar hocamızın” değerlendirmesinde bulundu.

Semih tam bir stoper

CHEDJOU, önümüzdeki sezon genç futbolcu Semih Kaya ile defansta oynayacaklarına dair yorumlar hakkında, “Semih de benim gibi fizik olarak yüzde yüz hazır değil. Ama gördüğüm kadarıyla gerçekten tam bir defans ve stoper karakteri taşıyan agresif bir oyuncu” yorumunu yaptı.

Partnerim önemli değil

KAMERUNLU stoper, “Kiminle oynayacağımıza hocamız karar verecektir. Partnerim Semih mi olacak, Dany mi olacak, yoksa yedek mi kalacağız? Hiç önemli değil. Kim oynarsa oynasın, önemli olan orada oynayan oyuncuya destek olabilmek, onun yanında olabilmek” dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King