Sanatçılar “Zafer Bayramı”nı şenlendirecek

0
24

YILDIZ YAĞACAK: Türkiye’nin ünlü sanatçıları Alişan, Serdar Ortaç, Soner Olgun, Volkan Konak, Sibel Can ve Hande Funda Arar  “Zafer Bayramı” etkinlikleri çerçevesinde adamız insanı ile buluşacak
30 Ağustos Zafer Bayramı adamızda çeşitli etkinlik ve konserlerle kutlanacak. Türkiye’nin birbirinden ünlü isimleri adamızda sahne almaya hazırlanıyor. Zafer Bayramı kutlamaları nedeni ile birçok otelimiz Türkiye’nin ünlü sanatçılarına ev sahipliği yapacak.
Merit Park’tan türküler yükselecek
Girne’nin köklü otellerinden Girne Merit Park Hotel’de her hafta sahne alan ve oldukça yoğun ilgi ile karşılaşan Soner Olgun en güzel türküleriyle yarın akşam sahne alacak.
Artemis Ortaç’la eğlenecek
Türk pop müziğinin beste fabrikası Serdar Ortaç yarın akşam Bafra’da bulunan Kaya Artemis Hotel’de hayranlarıyla buluşacak. Sanatçı en sevilen parçalarını seslendirecek.
Alişan Viva sahnesinde olacak
Ünlü sanatçı Alişan yarın akşam Viva Casino sahnesinde olacak. Alişan, romantik ve duygusal şarkıların yanı sıra hareketli ve eğlenceli şarkılarını da seslendirecek.
Rocks Hotel Funda Arar’ı ağırlayacak
Türk pop müziğinin bir numaralı isimlerinden Funda Arar ise iki gece arka arkaya Rocks Hotel’de sahne alacak. Bu akşam ve yarın akşam sahnede olacak olan Funda Arar, hayranlarının kulaklarının pasını silecek.
Girne Sibel Can ile coşacak
Cumartesi akşamı Merit Crystal Cove Hotel’de fantezi müziğinin güçlü sesi Sibel Can konseri yer alacak. En sevilen şarkılarını seslendirecek olan sanatçı, hayranlarına şarkıları ile müzik ziyafeti sunacak.
Volkan Konak Girne’de sahne alacak
Karadeniz ezgilerine kattığı yorumla oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip Volkan Konak Girne’de sevenleriyle buluşacak. Sanatçı yarın akşam hayranlarıyla hasret giderecek.