Şampiyonluğa smaçladılar

0
90
Şampiyonluğa smaçladılar

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU: Mağusa Glapsides Plajı’nda yer alan turnuvanın son gününde yapılan final maçlarının ardından bayanlarda Almıla /Merve, erkeklerde Kemal /Devrim ve masterlerde Talat /Ömer ikilisi şampiyonluğa ulaştı

Okan KARADEMİR

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2013 Plaj Voleybolu Şampiyonası’nın son etabı olan 6. MAGEM Plaj Voleybolu Turnuvası dün sona erdi.
Bayanlar, erkekler ve masterler olmak üzere üç kategoride düzenlenen turnuvada toplam 24 takım, sezon sıralamasında üst sıralarda yer almak için mücadele etti.
Mağusa Glapsides Plajı’nda 11 bayan, 9 erkek ve 4 master takımının mücadele ettiği turnuvada dün yarı final ve final maçları oynandı.
Final maçlarının ardından bayanlarda Almıla /Merve, erkeklerde Kemal /Devrim ve masterlerde Talat /Ömer ikilisi sezonun son plaj turnuvasında şampiyonluğa ulaştı.
Turnuva sonrasında düzenlenen ödül töreninde dereceye girenlere kupa ve madalyalarını, Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya, Asbaşkan Hasan Zabitoğlu, Dış İlişkiler Sorumlusu Buran Atakan, Mağusa Belediyesi Asbaşkanı Osman Pekineli, MAGEM Başkanı Engin Erçelik, MAGEM Plaj Sorumluları Arkın Köseoğlu,  İzzet Kaçmaz ve KTYSD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz takdim etti.

Genel klasman belirlenecek
KKTC Voleybol Federasyonu’nun 4 etap üzerinden düzenlediği “2013 Plaj Voleybolu Şampiyonası” dün yapılan 6. MAGEM Plaj Voleybolu Turnuvası ile tamamlanırken, sıra genel klasmanda sezonu zirvede tamamlayacak isimlerin belirlenmesine geldi.
Voleybol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada puanların birbirine çok yakın olmasından dolayı, sezon sıralaması bugün ya da yarın yeniden hesaplanarak belirlenecek.

6. MAGEM Plaj Voleybolu Turnuvası’nda dereceye girenler

Bayanlar
1.Almıla /Merve
2.Çisem /Müjgan
3.Sima /Kardelen

Erkekler
1.Kemal /Devrim
2.Ali Osman /Kemal
3.Öktem /Özkan

Masterler
1.Talat /Ömer
2.Ahmet /Hakan
3.Cemal /Ecevit