Şampiyon dağılıyor

0
17
Şampiyon dağılıyor

 

Çetinkaya’da Ömer Arhun’un başkanlığa devam etmeme kararının ardından başkanlık için aday henüz bulunamadı. Salı günü gerçekleşecek genel kurul için pazartesine kadar adaylık müracaatı yapılmazsa genel kurul ertelenecek

Serbest transfer hakları bulunan Serkan-Serhan Önet kardeşlerin Yenicami’ye transferinden sonra Uğur Paşa, kaleci Hasan Piro ve Ertan’ın da Çetinkaya’dan ayrılması an meselesi

Futbolda geride kalan sezonu Süper Lig’de şampiyon olarak tamamlayan Çetinkaya’da yaprak dökümü başladı. Ömer Arhun’un başkanlığa devam etmeme kararı almasından sonra bir yandan başkan adayı bulma çalışmalarına başlayan sarı-kırmızılı camiada bir yandan da transfer dosyası açıldı.
Camiada başkan adaylığı için bugüne kadar isim bulunamadı. Gelecek hafta salı günü gerçekleşecek olağan genel kurulda aday çıkmaması durumunda erteleme olacak. Pazartesi öğlene kadar başkanlık için adaylık müracaatı bulunamaması durumunda salı günü genel kurul 1 hafta ertelenecek ve yine başkan adayı bulma çalışmaları devam edecek.
Takımda serbest transfer hakkı bulunan futbolculara da transfer teklifleri yapılıyor. Serkan-Serhan Önet kardeşlerin Yenicami’ye transfer olmalarından sonra serbest transfer hakkı bulunan diğer oyuncuların da başka takımlara gidebilecekleri öğrenildi.
Kaleci Hasan Piro, Uğur Paşa ve Ertan’ın da takımdan ayrılabileceği gelen haberler arasında.