Salih transferinde kritik görüşme

0
34
Salih transferinde kritik görüşme

 Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu, bugün Küçük Kaymaklı yönetimi ile yeniden görüşeceklerini ancak bu transfer konusunda net tavır takınarak; “Salih’i kiralık ya da takas yolu ile vermeyeceğiz. Küçük Kaymaklı Salih’i istiyorsa bonservisli olarak alacak” dedi

Okan KARADEMİR

Süper Lig ekiplerinden Doğan Türk Birliği ile Küçük Kaymaklı arasındaki Salih Güvensoy transferi için bugün iki kulüp yöneticileri yeniden bir araya gelecek.
Küçük Kaymaklı uzun süredir kadrosuna katmak istediği Salih için bugün Doğan Türk Birliği yönetimi ile zorlu bir pazarlığa girerek bu oyuncuyu renklerine bağlamak istiyor.
Daha önce iki kulüp yöneticileri Salih transferi için bir araya gelmiş ve bu görüşmeden olumlu sonuç çıkmamıştı.
Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu konu ile ilgili açıklamasında, Salih ile görüştüklerini ve yeni sezonda kendisine ödeyebilecekleri miktar konusunda oyuncuyu bilgilendirdiklerini söyledi.
Piskobulu, Salih’in şu an idmanlara katılmadığını, kendilerine de Küçük Kaymaklı’dan gelen transfer teklifini kabul etmek istediği yönünde bilgi verdiğini belirtti.

Kiralık ya da takas olmayacak
Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu Salih’in transferi konusunda net tavır takındı.
Piskobulu, bugün Küçük Kaymaklı yönetimi ile yeniden görüşeceklerini ancak bu transfer konusunda tek çıkış yolu olduğunu vurgulayarak; “Salih’i kiralık ya da takas yolu ile vermeyeceğiz. Küçük Kaymaklı Salih’i istiyorsa bonservisli olarak alacak” dedi.