En Üst

30 Mart 2017

Sali, yıktı geçti

Haber İçi Üst

Güzel ve seksi sanatçı Ziynet Sali geçtiğimiz akşam Lefkoşa’da bulunan Golden Tulip’te sevenleri ile buluştu.
Golden Tulip&Pasha Casino havuz başında sahne alan sanatçı şovlarıyla da  dikkat çekti. Hemen hemen her parçasında dansçıların eşlik ettiği gecede Sali pullu mini elbisesi ile de dikkat çekti.
“Amman Kuzum, Tamavra Matia Su (Ta Uzak Yollardan), Alışkın Değiliz, Herşey Güzel” olacak şarkılarını da seslendiren sanatçı şarkı aralarında Yunanca söylemeyi de ihmal etmedi.
Aslen Kıbrıslı olan Sali’ye programı boyunca konuklar da eşlik etti. İki saatlik muhteşem bir konser veren, bir Türkçe bir Yunanca parçalarıyla, davulları, zurnaları halaylarıyla hayranlarını yerine oturtmayan Ziynet, konser öncesinde ve konser sırasında kendisini izlemeye gelenlerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
Hem göze hem kulağa hitap eden Sali, büyük bir Kıbrıs aşığı olduğunu da belirtirken gece sonunda konuklardan büyük bir alkış aldı.

Müziğe sınır koyanları kınadı
Yeni sahne kareografisiyle İstanbul gecelerinin tozunu atmaya hazırlanan Ziynet, sahne dialoglarında bu çağda hala müziğe ambargo koymaya çalışan Rum zihniyetini kınarken, müziksiz ve aşksız yapamadığını itiraf ederek kendini aşksızlığa mahkum eden kadınlara fena kızarak “Ben aşksız da yaparım diyerek kendilerini kandırmasınlar, aşksız olmuyor” dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King