En Üst

30 Mart 2017

Saksıda Hint keneviri yetiştirdi

Saksıda Hint keneviri yetiştirdi
Haber İçi Üst

Uyuşturucu madde kullanımın giderek yaygınlaştığı ülkemizde önceki gün bir genç daha “Uyuşturucu madde tasarrufu” suçundan tespit edilerek tutuklandı.

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Şubesi ekipleri tarafından Lefkoşa’da önceki gün zanlı Abdurrahman Yıldız’ın yönetimindeki EL 326 plakalı araca operasyon düzenlendi.
Araçta yapılan aramada, kül tablasında içerisinde Hint keneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunan ucu yanık, elle sarılmış sigara izmariti bulundu.
Zanlıdan yapılan sorguda aynı gün mahkeme emri gereği polis ekipleri bu kez evine operasyon düzenledi.
Abdurrahman Yıldız’ın Lefkoşa’daki ikametgahında yapılan aramada ise evin yatak odasında uyuşturucu işinde kullanılan 2 adet pet şişe ve foil kağıdı ile 2 adet saksı içerisine ekili vaziyette 3 kök Hint keneviri türü bitki bulundu.

“Aranan bir kişi var”
Uyuşturucu zanlısı Abdurrahman Yıldız, Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde dün yargıç önüne çıkarıldı. Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görevli polis memuru İbrahim Atabek, mahkemede verdiği ifadede, zanlının polise gönüllü ifade vererek suçunu kabul ettiğini kaydetti.
Konu uyuşturucu madde olayı ile ilgili yürütülen soruşturmanın henüz tamamlanmadığını söyleyen Atabek, olayla bağlantısı olduğuna inanılan bir kişinin arandığını ve henüz alınması gereken ifadeler olduğunu kaydetti.
İbrahim Atabek, soruşturmanın salimen yürütülebilmesi için zanlının bu aşamada 3 gün süre ile poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King