Sabri-Raif, Lefke yolunda

0
Sabri-Raif

Lefke Başkanı Yıltaç Mükellef, “Yönetim kurulumuz Sabri-Raif Selden kardeşleri, hocamız Toygar Davulcu’nun da görüşü dahilinde 3 yıllık sözleşme ve şu anda açıklayamayacağım bir bedel karşılığında transfer etmek kararı aldı” dedi

Coşkun KUTAY

Teknik direktör sorununu, başarılı hocaları Toygar Davulcu ile anlaşmak suretiyle çözen Lefke yönetimi, Toygar Davulcu’nun görüşü doğrultusunda transfer faaliyetine “hız verdi” ve bu çerçevede ilk olarak Salih Say’ın kulübünde kalmasını sağladı.
Yönetim ayrıca, daha sonra, serbest transfer hakkını elde etmeleri nedeniyle başta K. Kaymaklı olmak üzere bazı kulüplerin ilgi odağı haline gelen ve Lefke’nin talebi üzerine de “rotasını”, daha önce kendileri ile görüşülen Sabri-Raif Selden kardeşlere çevirdi. Ve söz konusu futbolcular ile 3 yıllık sözleşme imzalama kararı aldı.

Mükellef: Üç yıllık sözleşme önerdik

Konu ile ilgili Havadis’e açıklama yapan Lefke Başkanı Yıltaç Mükellef, “Yönetim kurulumuz Sabri-Raif Selden kardeşleri, hocamız Toygar Davulcu’nun da görüşü dahilinde 3 yıllık sözleşme ve şu anda açıklayamayacağım bir bedel karşılığında transfer etmek kararı aldı ve bu düşüncemizi de dün kendilerine bildirdim. Çok kısa bir zaman içerisinde olumlu bir şekilde sonuçlanacağına inandığım bu transferde ‘top’ şimdi, kadromuza katmaktan büyük memnuniyet duyacağım Sabri-Raif kardeşlerde” dedi.