En Üst

30 Nisan 2017

Rusya sahnelerinden Girne sahnesine

Haber İçi Üst

Rusya’nın en iyi şarkıcıları arasında gösterilen ve müzik piyasasındaki üretkenliğiyle bilinen Gürcü asıllı Grigory Leps, Girne’de bir konser verdi. Merit Crystal Cove Hotel’de konaklayan ve çoğunluğunu Rusların oluşturduğu misafirler konser boyunca hep bir ağızdan ünlü şarkıcıya eşlik ettiler.

Texas Hold’em Turnuvası’na ev sahipliği yapan ve bu kapsamda yaklaşık bin misafiri ağırlayan Merit Crystal Cove Hotel, muhteşem bir müzik ziyafeti düzenledi. Rusya’nın en ünlü şarkıcılarından olan Grigory Leps, otelin iskelesinde sahne aldı. Milyonlarca satan albümleri, single’ları, düetleri ile müzik piyasasında üretkenliğiyle bilinen ünlü şarkıcı Leps’in sahne almasıyla birlikte özellikle Rus misafirler kendilerinden geçti.

Daha konsere başlamadan sahne arkasından seyirciyi coşturmayı başaran Grigory Leps, seyirciye “İyi eğlenceler”  dedikten sonra Türkçe “Merhaba” diyerek de selamladı. İskeleye kurulan dev sahnedeki efektler ve sahilden atılan havai fişekler eşliğinde konserini sürdüren Rus şarkıcıya hayranları da danslarıyla eşlik etti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King