En Üst

30 Nisan 2017

Ronaldo Para Basacak!

Ronaldo Para Basacak!
Haber İçi Üst

 

Bir süredir yıldız futbolcunun menajerleriyle temas halinde olan Real Madrid yönetimi, 5 yıllık maliyeti yaklaşık 115 milyon euro civarında olan bir sözleşme teklifinde bulundu. Bu, Ronaldo'nun vergi kesintisi sonrasında yıllık 15 milyon euro kazanarak futbol tarihinin en kârlı anlaşmasına imza atacağı anlamına geliyor.

YALANLAMIŞTI

Geride kalan dört sezonluk Real Madrid macerası boyunca çıktığı 199 maçta 201 gole imza atan Ronaldo, Perşembe günü Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Real Madrid ile sözleşme yenilediğim yönündeki haberler doğru değil." diyerek kafalarda soru işaretleri yaratmıştı. Günler öncesinde de bir açıklamasındaİspanyol ekibinde sözleşmesinin sonuna kadar kalma niyetinde olduğunu vurgulamıştı.

Ronaldo, Mayıs ayında Portekiz Milli Takımı'nın Rusya ile oynadığı Dünya Kupası eleme maçı sonrasında basın mensuplarının geleceği hakkındaki sorularını şöyle yanıtlamıştı: "Henüz kimseyle konuşmadım. Ama yeni sözleşme konusunda anlaşacağımızı düşünüyorum. Şu an için milli takıma odaklanmış durumdayım. Mourinho'nun gidişi beni endişelendirmiyor. Beni endişelendiren tek şey Real Madrid ve benim geleceğimdir."

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King