Podyumda ünlüler geçidi

0
24

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da düzenlenen defilede, Galatasaraylı oyuncu Wesley Sneijder’in eşi Yolenthe Cabau, Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Wilma Elles ve Merve Büyüksaraç’ın da aralarında bulunduğu 30 manken podyuma çıktı
Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu, “Black is Black” adlı 2013-2014 sonbahar-kış koleksiyonunu, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul etkinliği kapsamındaki defileyle moda severlerin beğenisine sundu.
İstanbul Modern’deki defilede, Galatasaraylı oyuncu Wesley Sneijder’in eşi Yolenthe Cabau, Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Wilma Elles ve Merve Büyüksaraç’ın da aralarında bulunduğu 30 manken podyuma çıktı.
Abazoğlu’nun marka adL ile iş birliği içerisinde hazırladığı 2013-2014 sonbahar-kış koleksiyonu, “zarafetin ve asaletin rengi” olarak tanımladığı siyah ağırlıklı 62 parçadan oluşuyor.
Defileyi, Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’in yanı sıra Deniz Akkaya, Ece Gürsel ve Irmak Ünal gibi ünlüler de izledi.
Ünlü tasarımcılar, 16 Mart’a kadar sürecek Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul etkinliği kapsamında 2013-2014 sonbahar-kış koleksiyonlarını tanıtacak.