Play-out ve play-off maçları bugün oynanıyor

8 Mayıs 2013 Çarşamba | 11:03
Play-out ve play-off maçları bugün oynanıyor
Kıbrıs Town Houses

Telsim 1. Lig play-off ile play-out 2. karşılaşmaları da bugün 4 bölgede oynanacak

Futbolda Telsim Süper Lig Play-Out ilk karşılaşmaları ve Telsim 1. Lig play-off ile play-out 2. hafta maçlarının tümü bugün oynanacak. 
Futbol Federasyonu günlerin uzaması ve aşırı sıcakların olması nedeni ile her üç kategorideki karşılaşmaların saat 17.00’de başlayacağını açıkladı.
Telsim Süper Lig Play-Off karşılaşmalarında Mağusa Türk Gücü ile Lapta, Lefkoşa Atatürk Stadı’nda karşılaşırken, Gençlik Gücü ile Serdarlı arasındaki mücadele Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı’nda gerçekleşecek.  
Telsim 1.Lig play-off ve play-out maçları da bugün 4 bölgede oynanacak. Telsim 1. Lig Play-Off ikinci hafta maçlarında lider Mormenekşe ile üçüncü sıradaki Gençler Birliği takımları Türkmenköy M. Ali Toker Stadı’nda karşı karşıya gelecekler.
Diğer maç ise Girne 20 Temmuz Stadı’nda üç puanla ikinci Düzkaya ile bir puanla dördüncü sırada yer alan Ozanköy arasında olacak.
Telsim 1. Lig Play-Out maçlarında ise ikinci haftada İskele Cumhuriyet Stadı’nda ikinci Esentepe ile üçüncü Dumlupınar ve lider Binatlı ile dördüncü Görneç ise Hamitköy Stadı’nda kozlarını paylaşacaklar.