Plajda geri sayım başladı

0
15
Plajda geri sayım başladı

21 TAKIM KATILIYOR: Türkiye 2013 sezonu ferdi ve takım klasmanlarının belirleneceği serinin son ayağına erkeklerde 14 bayanlarda ise 7 olmak üzere toplam 21 takım katılacak. Şampiyonanın erkeklerde ve bayanlarda final maçları NTV Spor veya SüperSpor tarafından naklen yayınlanacak 

KKTC Voleybol Federasyonu’nun organize ettiği ayni zamanda Türkiye 2013 Plaj Voleybol Turnuvası’nın final ayağı olan Zafer Kupası Plaj Voleybol Turnuvası’na geri sayım başladı.
Lefkoşa Beach Voley Arena’nın ev sahipliğini yapacağı turnuva 14-16 Ağustos tarihlerinde gerçekleşirken bayanlarda 7, erkeklerde 14 takım şampiyonluk için yarışacak.
Şampiyonada yer alacak olan ekipler yarın ülkemize gelirken 13 Ağustos Salı günü Girne Ada Hotel’de teknik toplantıya katılacak.

Akdeniz Oyunları şampiyonu da geliyor

Üç gün sürecek olan dev organizasyonda bu yıl Mersin’de düzenlenen Akdeniz Oyunları’nda erkeklerde altın madalya kazanan Murat Giginoğlu ile Selçuk Şekerci çifti de kuma çıkacak.
Türkiye Milli Takımı’nda uzun süre yer alan Volkan – Hakan çifti de final ayağının favorileri arasında gösterilirken bu yıl Türkiye Plaj Voleybol Turnuvaları’nda önemli başarılar elde eden sporcumuz Girol, bu kez Türkiyeli partneri Emir’le final vizesi arayacak.
Üç seri üzerinden oynanan KKTC Plaj Voleybol Turnuvalarında erkeklerde ilk dört sırayı elde eden Kemal/Devrim, Ali Osman/Kemal, Ferdi/Umut ve Öktem/Özkan çiftleri bu önemli organizasyonda katılma hakkı elde ederken bayanlarda Çağla/Meliz, Almıla/Merve ve Sıla/Merve çiftleri güçlü rakipleri ile boy ölçüşecek.

Naklen yayınlanacak

Türkiye 2013 sezonu ferdi ve takım klasmanlarının belirleneceği serinin son ayağını izlemek için Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve organizasyon komiteleri de Lefkoşa Beach Voley Arena’da olacak.
Üç gün sürecek Zafer Kupası’nda maçlar saat 19.00’da start alırken gece saat 01.00 kadar devam edecek.
Turnuvanın bayan ve erkek final maçları NTV Spor veya SüperSpor tarafından naklen yayınlanacak 
KKTC Voleybol Federasyon Başkanı Enver Kaya bu önemli organizasyonu düzenlemekten gurur duyduklarını belirtip tüm halkı turnuvayı izlemeye davet etti.