En Üst

27 Nisan 2017

Parti Sokağa Taştı

Haber İçi Üst

DJ’lerin performans sergilediği sokak partisinin her anı Dance FM frekanslarından canlı yayınla dinleyiciye ulaşırken, dansçı kızlar da tanıtım broşürleri ve Shark enerji içeceği dağıttı
Lefkoşa’nın en işlek caddesi Dereboyu geçtiğimi gün farklı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bu yıl ülkemizde ilk kez düzenlenecek, ART Artview Production’ın organizatörlüğünde “Shark Virgin Island Fest” sokak partisinde DJ’ler geçidi yaşandı.
DJ’lerin performans sergilediği sokak partisi akşamüzeri 15.30’da başladı ve akşam 21.30’da son buldu. Sokak partisine katılanlar müziklerin ritimlerine kapıldı. Partinin her anı Dance FM’den canlı yayınla dinleyicilere aktarıldı. Dansçı kızların da partiye katıldığı organizasyonda, tanıtım broşürleri ve Shark enerji içeceği dağıtıldı. 
15 Haziran 2013 Cumartesi gerçekleşecek olan, dünyaca ünlü disk jokey ve sanatçıların yanı sıra yerli disk jokey ve sanatçıların da sahne alacağı, öğlen saatlerinde başlayıp gece geç vakitlerde son bulacak olan, Kıbrıs’ın en büyük kapsamlı elektronik müzik festivali “Virgin Island Fest” Lefkoşa Atatürk Stadyumu kompleksinde düzenlenecek.
28 uluslararası sanatçının sahne alacağı festivalde, headliner olarak adlandırılan en büyük ismi olarak, dünyanın en ünlü elektronik müzik DJ’lerinden biri olan “Paul Van Dyk”, Rank, Dorr Daniel Wanrooy, 4 Stringhs, Cabon, Jes, Miss, Jude, Mc Stretch, Fikri Karayel, Orçun Benli, Mancimike, Atesh K., Midnite Wan, Barış Baroni, Bora K., Darkman, Kamil S., Daniel Whyre, Argy K., Namy, Miss O Lee, Farouk Chetin, Tarcan Arca, Andım, Umut Özsoy, Rewarse sahne alacak.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King