Parti sahile taştı

0

Ülkemizin gözde sahillerinin merkezi olan Girne Escape Beach Club’ta geçtiğimiz akşam düzenlenen “Beach Party” eğlence severlerin akınına uğradı. Partide ülkemiz DJ’lerinden DJ Umut Özsoy, Barış Pulat, Tarcan Arca ve DJ Tolay’ın kabin başındaki performansları beğeni kazandı.
Deniz kenarında bulunan sahilde, DJ’lerin seçtiği en hit parçalarla eğlenen gençler, sıcak yaz gecelerinde serin bir eğlenceye yelken açtılar.
Oldukça kalabalık olan partide gençler DJ’lerin setleri ile hareketli bir gece yaşadı. Renkli görüntülere ev sahipliği yapan partide gençler çılgınlar gibi eğlendi. Akşam saatlerinde başlayan parti güneşin doğuşuna kadar sürdü.
Geceden elde edilen tüm gelir “Şinya Kültür ve Sanat Derneği”ne, yurt dışında ülkemizi temsil etmesi için kullanılacak. Geceye katılan ilk 50 kişiye Dance FM’in yaz aylarına damgasını vuran “Rhytm And Dance” CD serisi hediye edildi.

 

ZERDALİ GÜZELİ PARTİDE COŞTU… “2013 Zerdali Güzeli” üçüncüsü Gizem Özgen, şarkıların ritimlerine kapılıp eğlenirken, bir ara soluğu denizde aldı

 

UMUT’UN SETLERİ COŞTURDU… “Beach Party”ye katılan eğlence severler DJ Umut’un setleri ile tüm gece dans etti