En Üst

23 Temmuz 2017

Haber Üst

Osman ve Bünyamin için karar günü

Osman ve Bünyamin için karar günü
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Okan KARADEMİR

Yenicami altyapısından beğenilerek denenmek üzere Eskişehir’e giden 1998 doğumlu genç oyuncular Osman Şanverdi ile Bünyamin Ayaz için bugün karar günü.
Eskişehirspor tesislerinde kalan ve yaklaşık iki haftadır Eskişehirspor U16 takımı ile antrenmanlara çıkan iki genç oyuncunun takımda kalıp kalmayacağı belli olacak.
Antrenör Halit Kök nezaretinde bugün son kez yapılacak denemelerin ardından,  iki genç oyuncunun Eskişehirspor altyapısına seçilip seçilmeyeceği açıklanacak.
Antrenmanlarda büyük beğeni kazanan Osman ve Bünyamin’in büyük ihtimalle seçmeleri geçerek takıma katılacakları bekleniyor.

Gençler memnun
Genç oyuncular Osman Şanverdi ve Bünyamin Ayaz yaptıkları açıklamada, Eskişehir’de olmaktan mutlu olduklarını ve orada profesyonel şartlarda futbol oynamak istediklerini söylediler.
Kıbrıs’taki futbol ortamı ile orada ki futbol ortamının çok farklı olduğunu dile getiren genç oyuncular: “Futbol oynadığımızı esas burada anladık. Profesyonel bir ortam var. Hocalarımız çok sıcakkanlı ve bizimle yakından ilgileniyorlar. Seçileceğimize inanıyoruz ve günün birinde iyi birer profesyonel futbolcu olmak istiyoruz” açıklamasında bulundular.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App