En Üst

30 Mart 2017

Önce cinnet sonra cinayet

Önce cinnet sonra cinayet
Haber İçi Üst

Ulukışla’da Şehit Teğmen Hüseyin Akar Kışlası’nda görev yapan Astsubay 39 yaşındaki Yasin Özmen, ikamet ettiği askeri lojmanda, dün sabah saat 06.00 sıralarında cinnet getirerek beylik tabancası ile önce karısının kafasına sonra da kendi kafasına sıktı.
Talihsiz kadın Astsubay eşinin beylik tabancasından çıkan tek kurşun ile olay yerinde can verirken Astsubay Yasin Özmen, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde saat 22.45 sularında hayatını kaybetti.

Astsubay fazla dayanamadı
Eşini öldürdükten sonra beylik tabancasını şakağına dayayarak bir kurşun da kendine sıkan Astsubay 39 yaşındaki Yasin Özmen, 22.45 sularında kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.
Yasin Özmen, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne götürülerek orada tedavi altına alınmıştı.
Kurşun Yasin Özmen’in şakağından girerek beynine saplandı ve kurşunun saplandığı yer hayati önem arz ettiğinden doktorlar herhangi bir müdahalede bulunamadı.

Olan iki çocuğa oldu
Özmen çiftinin evliliklerinden 2 çocuğu olduğu öğrenildi. İki çocuğu ile birlikte Ulukışla’da Şehit Teğmen Hüseyin Akar Kışlası’nda askeri lojmanda ikamet eden Özmen çiftinin okulların yaz tatiline girmesi ile çocuklarını tatil amaçlı Türkiye’ye akrabalarının yanına gönderdikleri öğrenildi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King