Ömer ve Taşkınçay, Adana yolcusu

0
40
Ömer ve Taşkınçay

ÖMER VE TAŞKINÇAY, MİLLİ TAKIM KAMPINA… Genç Mili Takım’ın, Adana’da yapılacak kampına KKTCELL’li sporcumuz Ömer ile mekanikerimiz Haluk Taşkınçay da davet edildi

Tonguç KOTAK

Adana’da gerçekleştirilecek Dünya Gençler Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası için geri sayım devam ederken, ülkemizden de sporcu olarak Ömer Bulduk ve mekaniker olarak da Haluk Taşkınçay Milli Takım’a yeniden davet edildiler.
5-15 Eylül tarihlerinde Adana’da yapılacak şampiyona için çalışmalarına devam eden Türkiye Genç Milli Takımı son kampı için toplanmaya hazırlanıyor.

Son kamp, Adana’da

Şampiyona hazırlıklarını Adana’da devam ettirecek olan Türkiye Genç Milli Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Adana’da iki etaplı kampa hazırlanıyor.
Antrenör Can Aksu ve Tacettin Çipa yönetiminde, Dünya Gençler Şampiyonasına hazırlanan Türkiye Milli Takımının son etap çalışmaları Adana’da olacak.
Milli Takımı antrenörlerinin açıkladıkları kadroda KKTCELL’in oyuncusu Ömer Bulduk 17 kişilik kadroda yer alırken, kampta mekaniker olarak da KKTCELL’li Haluk Taşkınçay da yer alıyor.
Türkiye Genç Milli Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı’nın kampları 1-5 Ağustos ile 10-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.