En Üst

29 Nisan 2017

Ölümden döndüler

Ölümden döndüler
Haber İçi Üst

İKİ KİŞİ YARALANDI… Lapta Girne anayolu üzerinde dün akşam saatlerinde BV 863 plakalı aracın ters şeride geçerek su tankeri ile yüz yüze çarpışması sonucu meydana gelen kazada BV 863 plakalı araç sürücü Yaşar Kaymak ve araçta yolcu olarak bulunan Baki Muyan yaralandı. Yaralıların hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi

Girne Lapta anayolu üzerinde dün akşam saatlerinde ters şeride geçen otomobil su tankeri ile yüz yüze çarpıştı. Kaza sonucu otomobil sürücüsü ve otomobil içerisinde yolcu olarak bulunan iki kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
Kaza dün saat 19.15 sıralarında Lapta’dan Girne’ye doğru seyreden 51 yaşındaki Yaşar Kaymak’ın kullandığı BV 863 plakalı aracın ters şeride geçerek o sırada karşı şeritten gelen 53 yaşındaki Tekin Barut’un kullandığı GU 588 plakalı su tankeri ile Girne Karaoğlanoğlu bölgesi çıkışında çarpışması sonucu meydana geldi.

Alkol kaza getirdi…
Lapta istikametinden Girne istikametinden doğru seyreden 51 yaşındaki araç sürücüsü Yaşar Kaymak’ın kaza sırasında alkollü olduğu öğrenildi. Alkollü sürücünün ehliyetine polis tarafından el konuldu.

Araçtan itfaiye yardımı ile çıkarıldı…
Polis, itfaiye ve hastane ekipleri kazaya anında müdahale etti. BV 862 plakalı araçta yolcu olarak bulunan ve çarpmanın etkisiyle araçta sıkışan 40 yaşındaki Baki Muyan itfaiyenin yardımı ile araçtan çıkarıldı.

İki kişi yaralandı…
Girne-Lapta anayolu üzerinde dün akşam meydana gelen kazada 51 yaşındaki BV 862 plakalı araç sürücüsü Yaşar Kaymak ve aynı araçta yolcu olarak bulunan 40 yaşındaki Baki Muyan’ın yaralandığı öğrenildi. Kaymak Girne Akçiçek Hastanesi’nde, Muyan’ın ise Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde müşahede altına alındığı öğrenildi. Yaralıların hayati tehlikesi olmadığı bildirildi.

Trafik akışı polis kontrolünde sağlandı… 
Kaza nedeniyle Lapta-Girne anayolunun bir şeridi trafiğe kapandı. Geçici bir süre Lapta-Girne anayolunda araçların yol içerisinde kalması nedeniyle polis kontrolündeki trafik akışı tek şerit üzerinden devam etti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King