En Üst

30 Mart 2017

Olmeca’dan DJ’li tanıtım

Haber İçi Üst

Meksika’da üretilen ve adını Jalisco eyaletine bağlı bir kasabadan alan Olmeca Tequila, dünyanın en kaliteli tekila içeceği arasında en başta yer alıyor.
Çeşitli karışımla buzlaç haline getirerek müşterilere ikram edilen Olmeca, tüketiciler tarafından büyük ilgi gördü. Yazın gelmesi ile birlikte tüketicilerin yanında olmaya başlayan yazın favori içeceklerinden olan tekila, 80’s 90’s konseptiyle Umut Özsoy’un hareketli setleriyle Corner Pub’ta eğlenmeye gelen gençlere tanıtılarak tekile hakkında bilgiler verildi.
Çeşitli aralıklarla yapılan tanıtımlarla tüketicilerin yanında olmaya devam edan Olmeca firması, yaz aylarının vazgeçilmez içkilerinden olan tekila ile çeşitli aktivitelerle tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor.

Salı geceleri DJ Umut Özsoy’la eğlence
Ülkemizin yetiştirdiği başarılı DJ’leri arasında yer alan Umut Özsoy, salı geceleri 80’s 90’s ve günümüzün şarkıları Corner Pub’ta sahne alacak. Club Locca’da çarşamba cuma ve cumartesi akşamları sahne alan Umut Özsoy, salı geceleri ise de Corner Pub’ta canlı performans ile kabin başında yer alacak.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King