11 Aralık 2016

Okullar piste çıktı

Okullar piste çıktı
Haber İçi Üst

 

Okan Karademir
KKTC Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Hasan Ruso Atletizm Yarışları dün start alırken, müsabakalar bugün yapılacak ikinci gün yarışları ile tamamlanacak.
Lefkoşa Atatürk Stadyumu Tartan Pisti’nde gerçekleşen Lefkoşa, Girne ve Güzelyurt elemelerinin ilk gününde ilkokullar, ortaokullar ve liseler yarışırken,  yarışlar bir hayli çekişmeli geçti.
Bugün tamamlanacak olan yarışlarda saat 10.00’da ilkokullar ve saat 14.00’te ise ortaokul ile liseler yarışacak.

İlk gün yarışlarında alınan sonuçlar

Küçük Kızlar
100 m     
1.Emine Mustafa  23 Nisan İlkokulu  15.7 
2.Hilal Çoktan  Gönyeli İlkokulu  16.0 
3.Sultan Aslan  Lapta İlkokulu  16.4 
800 m     
1.Deniz Süngü  23 Nisan İlkokulu  3:06.2 
2.Yarem Bilgin  Gönyeli İlkokulu  3:10.0 
3.Nefise Aybarsel  Özgürlük İlkokulu  3:17.8 
Yüksek Atlama     
1.Diyana Gültuna  23 Nisan İlkokulu  1.23 
2.Serpil Erge  Kurtuluş İlkokulu  1.05 
3.Alina Penkova  Lapta İlkokulu  1.05 
Uzun Atlama     
1.Hilal Çoktan  Gönyeli İlkokulu  4.02 
2.Ülkü Mustafa  23 Nisan İlkokulu  3.97 
3.Doğa Ateş  Alsancak İlkokulu  3.65 
Fırlatma Topu     
1.Ülkü Mustaf  23 Nisan İlkokulu  35.12 
2.Nazlı Yıldız  Aydınköy İlkokulu  32.87 
3.Nihmet Atılgan  Cihangir İlkokulu  30.28 
4×100 m     
1.23 Nisan İlkokulu  64.2 
2.Gönyeli İlkokulu  64.9 
3.Aydınköy İlkokulu  71.2 

Küçük Erkekler
100 m 
    
1.Kristin Alen  23 Nisan İlkokulu  14.5 
2.Kemal Mavili  Lapta İlkokulu  15.1 
3.Biray Kırgır  Lefke İstiklal İlkokulu  15.6 
1000 m     
1.Mehmet Yıldız  Gönyeli İlkokulu  3:29.2 
2.Mehmet Güner  Dikmen İlkokulu  3:38.3 
3.Gökhan Bıyıkoğlu  23 Nisan İlkokulu  3:48.5 
Yüksek Atlama     
1.Azat Etkü  Lefke İstiklal İlkokulu  1.35 
2.Kemal Mavili  Lapta İlkokulu  1.20 
3.Mahsun Yakgin  Yedidalga İlkokulu  1.15 
Uzun Atlama     
1.Kemal Mavili  Lapta İlkokulu  4.08 
2.Gökhan Bıyıkoğlu  23 Nisan İlkokulu  4.05 
3.Batuhan Kozalak  Kurtuluş İlkokulu  4.02 
Fırlatma Topu     
1.Ahmet Karakaya  Özgürlük İlkokulu  50.80 
2.Sefa Özer  Cihangir İlkokulu  50.01 
3.Azat Etkü  Lefke İstiklal İlkokulu  46.71 
4×100 m     
1.23 Nisan İlkokulu  60.6 
2.Gönyeli İlkokulu  62.2 
3.Kurtuluş İlkokulu  65.4 

Yıldız Kızlar
100 m
1.Işılay Şengil  CÖO  14,76 
2.Buse Savaşkan  ŞTO  15,31 
3.Misal Atış  YDK  15,34 
300 m     
1.Ayça Sağaltıcı  CÖO  49,10 
1500 m     
1.Nezahat Duyguer  YDK  5:56,8 
2.Naciye Akaröz  ŞTO  5:58,4 
3.Airly Mayson  ESK  5:59,1 
100 m Engelli     
1.Naciye Avaröz  ŞTO  20,66 
2.Iraz Cabbar   CÖO  20,92 
3.Sude Bektaş  YDK  21,65 
Gülle Atma     
1.Hande Şahin  CÖO  8,97 
2.Asiye Gezercan  ŞTO  7,80 
Uzun Atlama               
1.Milenay Günsoy  YDK  4,54 
2.Nimet Ceylan  ŞTO  4,28 
3.Işılay Şengil  CÖO  4,02 
Cirit Atma     
1.Merve Özer  ŞTO  19,80 

Yıldız Erkekler
100 m

1.Ekrem Cümbezli  ŞTO  13,59 
2.Osman Sadetoğlu  YDK  14,29 
100 m Engelli     
1.Kubilay Tok  ŞTO  18,54 
2.Alp Kardeş  YDK  21,27 
300 m     
1.Emircan Sağdıç  ŞTO  42,45 
2.Ahmet N. Özkan  ESK  44,07 
Yüksek Atlama     
1.Mustafa Yorulmaz  YDK  1,53 
2.Zihni Temelci  ŞTO  1,45 
Üç Adım Atlama     
1.Hasan Bilgiç  ŞTO  9,85 
Gülle Atma     
1.Ekrem Cümbezci  ŞTO  12,17 
2.Faruk Gençer  YDK  9,30 

Genç Kızlar
100 m
1.Hatun Doğan  Kurtuluş  14,09 
2.Melisa Koçak  YDK  14,88 
3.Hasret Özbek  AML  15,57 
400 m     
1.Cebriye Kuşcu  Kurtuluş  70,42 
2.Meliz Deral  AML  72,65 
1500 m     
1.Sümerya Ateş  AML  7:13,1 
100 m Engelli     
1.Emine Gülçetiner  YDK  19,57 
2.Tuğçe Tayyar  Kurtuluş  19,75 
Üç Adım Atlama     
1.Tuğçe Tayyar  Kurtuluş  9,53 
2.Meryem Özbek  YDK  8,23 
Gülle Atma     
1.Meliz Dinçli  Kurtuluş  9,09 
2.Işıl Direktör  YDK  8,55 

Genç Erkekler
100 m 

1.Dinçer Şöföroğlu  YDK  12,15 
2.Azat Tip  Kurtuluş  12,32 
3.Mehmet Sezergül  AML  13,24 
110 m Engelli     
1.Kağan Savaşkan  Kurtuluş  16,83 
2.Cenk Toksoy  YDK  19,87 
1500 m     
1.Nedim Özbek  AML  4:52,2 
2.Zafer Atikoğlu  Kurtuluş  5:05,5 
Yüksek Atlama     
1.Kağan Savaşkan  Kurtuluş  1,65 
2.Cemal Yanar  YDK  1,50 
Gülle Atma     
1.Mehmet Gürdeniz  Levent  13,94 
2.Olgun Güvenlier  YDK  11,73 
3.Tolga Karahan  Kurtuluş Lisesi  9,23 
Üç Adım Atlama     
1.Batuhan Akçın  Güzelyurt TMK  13,78 
2.Ertuğrul Donangil  YDK  12,15 
3.Sena Altınok  TMK  11,36

FACEBOOK YORUMLARI
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil