Okul İçerisinde Bıçaklama!

25
Okul İçerisinde Bıçaklama!

Gazimağusa'da DAÜ kampus alanı içerisinde A.E.(E-24), kendisini daha önceden darp ettiği gerekçesiyle tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu bıçakla İbrahim Abdullahi Sehehy’e saldırıp, yaraladı.

Polisin açıklamasına göre, bu sabahın erken saatlerinde  meydana gelen olayla ilgili olarak adı geçen kişi tutuklandı.

ASKERİ YASAK BÖLGEYİ İHLAL

Suriye uyruklu 5 kişi, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi bölgesinden KKTC’ye kapalı bir van araç içinde, yetkili makamdan izin almadan geçiş yapmaktan tutuklandı.

Polisin açıklamasına göre, isimlerinin baş harfleri H.H. (E-30), S.A.(E-42), I.A. (E-33) , R.A. (E-21) ve Y.Z. (E-20) olan söz konusu kişiler KKTC’ye bir Rum’un yardımıyla cumartesi günü geçiş yaptı.

Söz konusu şahıslar, “yetkili makamdan izinsiz  KKTC’ye giriş yapıp, birinci derecede askeri yasak bölgeyi ihlal etmekten” tutuklandı.

SAHTE BANKNOTU TEDAVÜLE SÜRMEK

Gemikonağı’nda M.T.(E-22), C.K.’den (E-21) aldığı ve sahte olduğunu bildiği A760762338 seri numaralı 50 TL’lik banknotu dün iki ayrı bet ofisinde oynadığı bahislere karşılık verip, tedavüle sürdü.

Adı edilenleri tutuklayan polisin soruşturması sürüyor.

FUHUŞA TEŞVİK VE FUHUŞ YOLUYLA KAZANÇ TEMİN ETMEK

Geçitköy'de faaliyet gösteren “Sarıtaşlar” isimli gece kulübünde dün gece yapılan kontrolde, fuhuşa teşvik ve fuhuş yoluyla kazanç temin etmek suçlarından beş kişi tespit edilerek, tutuklandı.

Soruşturma devam ediyor.

EV YANGINI

Demirhan’da dün Ali Nicel’e ait ikametgah içerisinde elektrik kontağı sonucu bir yangın çıktı.

Yangın bölge halkının yardımıyla kontrol altına alınıp, tamamen söndürüldü ancak yangın sonucunda konu evin salonu tamamen yandı, diğer odaları ise çıkan duman ve isten zarar gördü.

Soruşturma devam ediyor.