Ocak, Dedekorkut’a Emanet

17
Ocak

Coşkun KUTAY

2013-2014 sezonunda Birinci Lig’de mücadele edecek Girne’nin köklü kulüplerinden Türk Ocağı, dün, tecrübeli teknik direktör Ahmet Dedekorkut ile anlaşmaya vardı.
Geride kalan sezonda istediği sonuçları alamayarak Süper Lig’de tutunamayan ve Birinci Lig’e düşen Türk Ocağı’nda başkanlık görevine Fahri Altınör getirilmişti. Altınör yaptığı görüşmeler neticesinde Ahmet Dedekorkut ile anlaşarak takımı tecrübeli teknik sorumluya emanet etti. Türk Ocağı’nda Dedekorkut’un yardımcılık görevini Rıza Erseven üstleniyor.

Altınör: Gitmek isteyeni zorla tutmayız

Türk Ocağı Başkanı Fahri Altınör, 2013-2014 sezonunda Birinci Lig’de mücadele edeceklerine dikkat çekerek, takımda kalmak istemeyenleri zorla burada tutmayacaklarını ifade etti. Ocak’ta oynamak isteyenlere her zaman kapılarının açık olduğunu da kaydeden Altınör, bu doğrultuda hareket edeceklerini açıkladı.

“Kalacak olanlar hakkını alacak…”

Takımdan ayrılmak isteyenler gibi Türk Ocağı’nda kalarak ter dökmek isteyenler olacağına da değinen Başkan Altınör, Ocak’ta kalarak oynayacak futbolculara haklarının verileceğini belirtti.
Geçmiş yıllara oranla takımların maddi anlamda daha çok sıkıntı çektikleri bir dönemde olduğuna da işaret eden Türk Ocağı Başkanı Fahri Altınör, tüm futbolcuların bu bilinçle hareket etmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.