En Üst

29 Nisan 2017

Mourinho’dan müthiş iddia!

Mourinho’dan müthiş iddia!
Haber İçi Üst

Mourinho'nun bu iddiasına ünlü futbolcu Pandev'den destek geldi. Makedonya Milli Takımı'nın kaptanı Goran Pandev, dünyanın en iyi teknik direktörü oylamasında Mourinho'ya oy vermesine karşılık Vicente Del Bosque'ye oy verilmiş gibi gösterildiğini iddia etti.

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun, FIFA tarafından düzenlenen 'dünyanın en iyi teknik direktörü' oylamasında hile yapıldığını söylemesinin ardından Makedonya Milli Takımı'nın kaptanı Goran Pandev'in açıklamaları da tartışmaları alevlendirdi. Pandev, ilk sırada Mourinho'yu seçmesine karşılık Vicente del Bosque'ye oy vermiş gibi gösterildiğini ve duruma anlam veremediğini açıkladı.

Inter'de oynadığı dönemden Portekizli çalıştırıcının öğrencisi olan Makedon futbolcu, "İlk sırada Mourinho'ya oy verdim" dedi. Fakat FIFA tarafından duyurulan listede ilk Del Bosque, ikinci olarak Roberto Mancini ve üçüncü olarak Jürgen Klopp'a oy verdiğinin gözüktüğü hatırlatılan Pandev, "Bilmiyorum, burada garip şeyler meydana geldi. Mourinho ile tören sonrası konuştum ve ona oy verdiğimi söyledim, sonra ne olduğuna dair bir fikrim yok" dedi.

Pandev, "Orada garip şeyler oldu; ama ne Mourinho ne de ben durumu değiştiremeyiz" diyerek FIFA'da hiçbir yetkiliyle de yanlışlığı düzeltmek hakkında konuşmadığını dile getirdi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King