11 Aralık 2016

Minderde şampiyon YDK

Minderde şampiyon YDK
Haber İçi Üst

 Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen birincilikte Yakın Doğu Koleji 94 puanla şampiyon olurken, Lefkoşa Türk Lisesi ise 88 puanla ikinci sırada yer aldı. Üçüncülüğü ise 69 puanla Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi kazandı

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen 15-16 Yaş Güreş Birincililiği dün yapılırken Yakın Doğu Koleji takım halinde şampiyon oldu.
Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen birinciliğe Yakın Doğu Koleji, Namık Kemal Lisesi, Lefkoşa Türk Lisesi, Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi ve Bülent Ecevit Anadolu Lisesi katıldılar.
Birincilikte Yakın Doğu Koleji 94 puanla birinciliği kazanmayı başarırken, Lefkoşa Türk Lisesi ise 88 puanla ikinci sırada yer aldı. Üçüncülüğü ise 69 puanla Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi kazandı.
Sıkletlerde sonuçlar şöyle:
42 KG
1.Mehmet Leblebici (LTL), 2.Burak Aranoğlu (SSEML), 3.Murat Hapurcuoğlu (NKL)
46 KG
1.Ata Turan (YDK), 2. Emirali Paşa (YDK), 3.Mustafa Can Dural (LTL)
50 KG
1.Hakan Dayanıklı (LTL),  2.Mustafa Noroğlu (YDK), 3.Caner Kurulmuş (LTL)
54 KG
1.Ömer Faruk Sevilir (SSEML), 2.Hasan Hüseyin Saçar (LTL), 3.Çağın Özakdeniz (YDK), 3.İbrahim Bulut  (NKL)
58 KG
1.Serhat Kasap (YDK), 2.Ali Efe (NKL), 3.Şenol Özata (LTL), 3.Efecan Atlı ( NKL)
63 KG
1.Mehmet Şen (YDK), 2.Bilal Özceviz (NKL), 3.Osen Özçelik (YDK), 3.Nurullah Uslu (LTL)
69 KG
1.İbrahim Karam (YDK), 2.Onur Arap (YDK), 3.Tuğrul San ( LTL), 3.Ali Kara (SSEML)
76 KG
1.Ramiz Özbayrak (YDK), 2.Mustafa Hüseyinoğlu (LTL), 3.Tarkan Bozun (SSEML), 3.Hamit Er (SSEML)
85 KG
1.Zihni Bakış (YDK), 2.Mumammet Gürdal (LTL), 3.Servet Önlebe (SSEML), 3.Menteş Canir (SSEML)
100 KG +
1.Doğuş Yarabulut (YDK), 2.Hasan Çelik (LTL), 3.Tolga Özyürekliler (SSEML), 3.Hasan Hüseyin Erdem (SSEML)

FACEBOOK YORUMLARI
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil