Merve’yi sevindiren jest

40
Merve’yi sevindiren jest

Havadis Gazetesi ve Radyo Havadis’in katkılarıyla, gazeteci Ali Bizden tarafından hazırlanan Paty Time isimli programında başlatılan maddi yardım kampanyasında, Merve’nin ameliyatı için gerekli olan 100 bin 800 TL, duyarlı vatandaşların desteğiyle 2 saatte toplanmış, iki kalp damarının değişeceği zor ve masraflı bir ameliyat için yıllardır bekleyen Çakır ailesi rahat bir nefes almıştı.

Telsim, sosyal sorumluluk duygusuyla, İstanbul’da geçireceği ameliyatın ardından dinlenirken sıkılmaması için, Merve Çakır’a, 3 aylık interneti ile birlikte Vodafone Smart Tab2 10 tablet bilgisayar hediye etti.
Annesi Döndü Çakır ile birlikte Telsim Genel Müdürlüğü’ne gelen Merve Çakır, Vodafone Smart Tab2 10 tablet bilgisayarını, Telsim Bireysel Satış Müdürü Özay Tulunay’dan aldı.
Telsim’e teşekkür eden Merve, “Hastane odasında beklerken sıkılmayacağım, bilgisayarımla oyun oynayacağım. Çok mutlu oldum, Telsim’e teşekkür ederim” dedi.
Telsim Bireysel Satış Müdürü Özay Tulunay da, Merve’nin, bilgisayarı sağlıklı günlerde kullanmasını ve hastane günlerinde iyi vakit geçirmesini diledi. Tulunay, Merve’nin geçireceği ameliyatla sağlığına kavuşmasını temenni etti.

Merve İstanbul’da
Akovalı Merve Çakır, dün ameliyat için İstanbul’a gitti. Çakır ailesi İstanbul’da Mehmet Eziç’in kendileri için kiraladığı eve yerleşti. Aile Merve’nin ameliyat ve tedavi süresinde Eziç’in kendileri için kiraladığı evde kalacak. Merve’nin ameliyat tarihinin belirlenmesi için ise aile bugün Acıbadem Hastanesi’ne gidecek.