Mağusa’da ayağı yerden kesen heyecan

17 Ağustos 2017 Perşembe | 10:58
MTG

Mağusa’nın salı gecelerine ayrı bir renk katan MTG tombala etkinlikleri bu sefer araba çekilişiyle heyecanı doruğa taşıdı.

Kıbrıs Town Houses

MTG Kadın konseyinin organizesiyle her salı akşamı düzenlenen MTG tombalası geçtiğimiz akşam araba çekilişi ile birlikte gerçekleşti.

Mağusa halkı tarafından yoğun ilgi ile karşılanan tombala gecesine H&V Ajans mankenlerinin gerçekleştirdiği araba piyangosu çekilişi heyecan kattı.  Araba çekilişi Noter Meliha Terazili huzurunda çekildi.  Yapılan çekiliş sonucunda kazanan numara, “0 0 6 7 8 4” olarak belirlendi. Gecenin şanslısı Yetkin Ongun arabasını Başkan Koral Bozkurt’tan teslim aldı.

Etkinlikte konuşan Bozkurt kulüp üyeleri ile Mağusa halkını buluşturmaktan ve gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirtti. Etkinliklere katılan bilet alıp takımına sahip çıkan herkese teşekkür etti.

Her hafta artarak devam eden 12.00 TL’lik toplam ikramiyede bu haftanın talihlisi Sema Aktaş oldu. Önümüzdeki hafta 13.000TL ile devam edecek çekilişte DJ show ve sanatçı Kader Ateş sahne alacak. Nakit para ödüllerinin yanında, sürpriz çekilişlerle zengin hediyeler de dağıtılacak. Her Salı kulüp lokalinde yapılan tombala 20:30 da yapılıyor. Gecede yiyecek-içecek stantları da yer alıyor.

Facebook Comments