Lucescu’dan G.Saray’ı kızdıracak açıklama

0
17
Lucescu'dan G.Saray'ı kızdıracak açıklama

Beşiktaş ve Galatasaray'ın eski teknik patronu Rumen teknik adam Mircea Lucescu Shakthar ile olan sözleşmesinin bitiminden sonra ne yapacağını açıkladı.

'SHAKHTAR BENSİZ DE YAPABİLİR'

La Gazzetta dello Sport'a konuşan ve Shaktar'da kalıp kalmayacağının henüz netleşmediğini belirten Rumen teknik adam; “Mayıs ayı sonunda Shakhtar Donetsk ile olan sözleşmem sona bitiyor. Sözleşmemi uzatmak ihtimaller dahilinde. Büyük takımların benimle ilgilendiğini okuduğumda gururlanıyorum. Burada görev yaptığım süre içerisinde genç oyuncular yetiştirip Dinamo Kiev'in hegemonyasına son verdim ancak Shakhtar’ın yeni bir gelişim sürecine girmesi lazım ve bu bensiz de yapılabilir" diye konuştu.

"TÜRKİYE'DEN DAHA İSTİKRARLI BİR YERE…"

Rumen teknik adam, “Eğer başka takıma gitmem gerekirse kulüp başkanlarının iki ayda bir değiştiği Türkiye’den ziyade daha istikrarlı olan İtalya’da çalışmak isterim. İstikrarlı olan bir kulüpte çalışmak daha iyi” şeklinde konuştu.

'REAL MADRID GALATASARAY'I ELER!'

Şampiyonalar Ligi çeyrek finalindeki eşleşmeler hakkında yorum yapan Lucescu; "Juve Bayern'i geçebilir. Daha organize ve daha istekli bir takım görüntüsü çiziyorlar. Barcelona ise PSG'nin bir çok yıldızı olmasına rağmen daha şanslı. Real Madrid Galatasaray'ı eler. Galatasaray çeyrek finale kadar iyiydi ancak şansı da yanındaydı. Malaga – Borussia Dortmund eşleşmesinde ise Malaga iyi hazırlanırsa yarı finale çıkabilir." diye konuştu.