Lopes: Wellington gidiyor

26
Lopes: Wellington gidiyor

Galatasaray'ın transfer listesinde olan Wellington için sıcak bir açıklama var. Sao Paulo ile Santos arasında oynanan Brezilya Serie A mücadelesi sonrasında 22 yaşındaki oyuncunun transferi hakkında açıklama yapan Sao Paulo İkinci Başkanı João Paulo de Jesus Lopes, Wellington ile ilgili bir anlaşma olduğunu açığa vurdu. Wellington'un Avrupa'da oynamak istediğini ve bir teklifi kabul ettiklerini söyleyen Lopes, "Daha karar vermedik ama bir anlaşma var. Bir oyuncu Avrupa'ya gitmek istediği vakit er ya da geç gidiyor" ifadelerini kullandı.

Anlaşmanın hangi kulüple olduğunu açıklamayan Brezilyalı başkan, "Kulübün ismini veremem çünkü benden bunun gizli kalmasını istediler" diye konuştu.

Öte yandan Wellington ile Shakhtar ve Inter kulüplerinin ilgilendiği belirtilirken, kulübün ikinci başkanının Wellington ile bu kulüplerden birinin anlaştığını reddetmesi, akıllara Galatasaray'ı getirdi.

Felipe Melo'dan isteğidi yüksek ücret dolayısıyla vazgeçen sarı-kırmızılıların Wellington ile temasları sıklaştırdığı ve oyuncuyu kiralama noktasında Sao Paulo ile anlaşmaya vardığı konuşuluyor.

TULUN SAO PAULO'DA NOKTAYI KOYDU!

Galatasaray yöneticisi Bülent Tulun, işadamı Bayram Dağdeviren ve Cenk Ergün'ün Sao Paulo'da bulunduğu ve genç yıldızın transferi konusunda Sao Paulo ile burada anlaştığı ortaya çıktı. Ayrıca bu üçlünün Sao Paulo'da çekilmiş fotoğrafları Wellington transferinin harekatının resmi oldu.