Lefkoşa’da, Uyuşturucudan Dolayı 4 Kişi Tutuklandı.

1 Haziran 2013 Cumartesi | 15:13
Lefkoşa’da
Kıbrıs Town Houses

 

Polis Basın Bülteni’ne göre, dün gece ağaçlık bir bölgede toplam 84 gram ağırlığında Sentetik Cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu. Yürütülen soruşturmada bahse konu uyuşturucu maddeyi almaya giden O.G (E-18) suçüstü tespit edildi ve olayla ilgili olarak adı O. G. ile M.K (E-20), O.Ş (E-21) ve H.K (E-21) tutuklandı.

BET OFİSTE HIRSIZLIK

Lefkoşa’da önceki gün, bir bet ofisinde çalışan M.A (K-21), müşterilerin kendisine yatırmış olduğu bahis tutarlarını daha düşük yatırarak aradaki fark olan 100 TL nakit parayı çaldı. Polis zanlıyı arıyor.

KABLO HIRSIZLIĞI

Gazimağusa’da, geçtiğimiz ay içerisinde, Gazimağusa Suriçi’nde sokakların aydınlatılması projesi için döşenmekte olan 42 m uzunluğundaki yer altı bakır kablolar kesilerek çalındı. Mesele ile ilgili olarak R.T (E-21) ve H.T (E-14) tespit edilerek haklarında yasal işlem başlatıldı.

HAYVAN HIRSIZLIĞI

Yuvacık ağıllar bölgesinde, Atay Şekeroğlu’na ait ağıl içerisinden 5 adet kuzu çalındı.

YANGIN

Bostancı Taşpınar anayolu üzerinde dün, Ozan Özkasap'a ait ağıl içerisinde tespit edilemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangın sonucu ağıl içerisinde bulunan 600 adet balya yandı.

Polisin olaylarla ilgili soruşturmaları devam ediyor.