En Üst

29 Nisan 2017

Lefkoşa Ebru’yla coştu

Haber İçi Üst

Popüler Türk müziğinin ve fantezi müziğin en sevilen sesleri arasında yer alan Ebru Gündeş, geçtiğimiz cumartesi gecesi sahne aldığı Golden Tulip Lefkoşa Hotel&Pasha Casino havuz başında sesi, sahne performansı, özel dans ekibiyle hayran bıraktı.

Havuz başının muhteşem atmosferi, dev sahne platformundaki yeni ses ve ışık düzeninde salonu sonuna kadar dolduran yaklaşık 800 kişilik hayran kitlesine  2 saatlik canlı performans sunan Gündeş, dekolteli siyah mini sahne kıyafeti ile de dikkat çekti.
Kıbrıs’ta oldukça geniş bir hayran kitlesi edinen, Pasha havuz başındaki ikinci konserinde de izdiham yaşatan Gündeş, son albümü 13.5’da yer alan “Sen Yoluna Ben Yoluma” ve “Seni İstiyorum” parçalarıyla ayakta alkışlandı.
Birbirinden güzel şarkılara imza atan Gündeş, konukları da kırmayarak istek parçalara da yer verdi. Gecede birçok tanıdık sima da yer aldı.
Özel dans ekibi, davulcudan klarnetciye geniş sahne kadrosuyla nostalji rüzgarları estiren, sık sık ayakta alkışlanan Gündeş, yenilenen sahne düzeni ve salon konseptine hayran kaldığını belirterek Pasha yetkililerini kutladıktan sonra yakında yeni konser sözüyle sahneden inebildi.
Gecede UBP Lefkoşa Milletvekilleriden Hasan Taçoy da yer aldı.

Fotoğraflar: Mustafa Şenal

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King