Lefke Davulcu dedi, Davulcu “Say” dedi

6 Haziran 2013 Perşembe | 10:49
Lefke Davulcu dedi
Kıbrıs Town Houses

 Lefke yönetimi geçen sezon devre arasında takımının başına gelen teknik direktör Toygar Davulcu ile gelecek sezon için de anlaştı. Toygar Davulcu da serbest transfer hakkı bulunan ve Kaymaklı’nın transfer etmek istediği Salih Say’ın kadroda kalmasını istedi. Lefke Sabri-Raif kardeşlerle de yeniden görüşmelere başladı

Coşkun KUTAY

Süper Lig ekiplerinden Lefke gelecek sezon için Toygar Davulcu ile anlaşma sağladı.
Telsim Süper Ligi’nde geçen sezon Lefke takımı ile sezonu tamamlayan Toygar Davulcu yeni sezonda da takımın başında yer alacak.
Geçen yıl Bostancı Bağcıl takımında teknik sorumlu olarak sezona başlayan ancak devre arasında yönetim ile anlaşarak yol ayırımına giren Toygar Davulcu, Lefke takımında bu göreve devam etmişti. Toygar Davulcu yönetimindeki Lefke takımı sezonu 37 puanla 6. sırada tamamlamıştı.
Lefke yönetimi ile her konuda anlaşma sağlayan Toygar Davulcu yeni sezon için şimdi transfer çalışmalarına başlayacak. Mor-beyazlılar Sabri-Raif Selden kardeşlerle transfer masasına oturdu.

Salih Say’ı Lefke de istiyor

Toygar Davulcu yeniden Lefke ile anlaşması üzerine gelecek sezonla ilgili takım oluşumuna da hız verildi.
Mor-beyazlılar bir müddetten beri ismi Küçük Kaymaklı ile anılan Salih Say’ın kulübünde kalması hususunda oyuncu ile görüşerek önemli mesafe kat etti.
Kulübe yakın çevreler, Salih Say’ın serbest transfer hakkını kazanmış olmasına rağmen Toygar Davulcu’nun kalması üzerine tercihini K. Kaymaklı’dan değil de Lefke’de kalması yönünde etkili olduğu belirtildi.