En Üst

25 Nisan 2017

Lapta, yeni sezon hazırlıklarına başladı

Lapta, yeni sezon hazırlıklarına başladı
Haber İçi Üst

Coşkun KUTAY

2012-13 futbol sezonunda, beklenmedik bir şekilde Telsim 1. Ligi’ne düşen Girne bölgesi takımlarından Lapta, geçtiğimiz gün Alsancak-Mustafa Hidayet Çağlar Stadı’nda, teknik direktör Hüseyin Çağer nezaretinde yeni sezonun ilk antrenmanını yaptı. Çalışmaya Cenk Yılmaz, Bayram Dağgül, Bayram Salcı, Kemal Göktaş, Mustafa Avcı, Gökhan Güvensoy, Cevdet Çağer, Mustafa Dolmacı, Macit Ormancı, Volkan Taçkın, Hasan Sadrazam, Ertu Gazi, Mustafa Arnavut katıldı.  

“Kısa zamanda önemli mesafe kat edeceğiz”

Kısa süren çalışma sonrasında yeni sezon ile ilgili Havadis’e açıklamada bulunan Teknik direktör Hüseyin Çağer, “Yeni sezon için tespit edilen yıllık antrenman plan ve programları dahilinde, mevsimin ilk çalışmasını yaptık. Bu günden itibaren, altışar günlük olmak üzere iki hafta çalışacağız ve önemli mesafe kat edeceğiz. İkinci haftadan sonra çalışmaların dozajını artırıp, takımı hazırlık maçlarına hazır hale getireceğiz. Bu arada eksikliği hissedilen bölgelere, imkanlarımız nispetinde takviye yapmaya çalışacağız. Yönetim-teknik ekip uyumunun yanı sıra, tüm futbolcuların, Lapta’yı layık olduğu yere tekrar yükseltmenin arzu ve heyecanı içerisinde olduklarını görmek ve de hissetmek, Lapta’yı başarıya taşıyacak en önemli unsurlar olacaktır” dedi.

Resmi sezon açılışı: 3 Ağustos Cumartesi 08.30

Teknik direktör Hüseyin Çağer konuşmasının sonunda, 2013-14 futbol sezonu resmi açılışının, 3 Ağustos Cumartesi günü saat 08.30’da, Alsancak-Mustafa Hidayet Çağlar Stadı’nda yapılacağını belirtti.

Lapta sahasına ilk kazma vuruldu

Özellikle kış aylarında, futbol oynamaya müsait olmayan zemini ile haklı şikayetlere neden olan Lapta-Şehit Şevket Kadir Stadı’nın zemin yenileme çalışmaları çerçevesinde kazım işlerine geçtiğimiz gün başlandı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King