Kuzey Kıbrıs turizmini, Ukrayna da UITT Kiev Turizm Fuarında tanıtıyor.

15
Kuzey Kıbrıs turizmini

Turizm Çevre ve Kültür Bakanlığı, Kuzey Kıbrıs turizmini, Ukrayna’nın Kiev şehrinde düzenlenen “UITT Kiev Turizm Fuarı”nda tanıtıyor.

Turizm Bakanlığı Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, önceki gün başlayan ve bugün tamamlanacak Fuar’da, Turizm Çevre ve Kültür Bakanlığı’nı temsilen Bakanlık Müdürü Mustafa Erişmen ve bakanlık personeli Tuğrul Aktigin görev yapıyor.

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen UITT Kiev Fuarı’na, Bakanlığın yanı sıra seyahat acenteleri, otelciler, havayolu şirketleri ve turizm sektörüyle ilgili birçok kişi, kurum ve kuruluş katılarak, tanıtımlarını gerçekleştiriyor.

Fuar’da, Rusça broşürlerin yanı sıra İngilizce broşür ve birçok farklı tanıtım malzemesi de turizm profesyonelleriyle ziyaretçilere dağıtıldı. Ziyaretçilere ayrıca özel ilgi alanı turizmine giren bisiklet, yürüyüş, dalış, eşekler, kuş gözlemi, mantarlar ve su sporları gibi aktivitelerle ilgili Rusça ve İngilizce genel bilgi broşürünün dışında, turistik yol haritası, naylon poşet, mitoloji, kumaş heybe, KITOB bilgi rehberi, takvim ve harita da verildi.

Standı ziyaret eden misafirlere, üzüm sucuğu ikram edildi.